Програма «Життя міста»

У розділі: 11414 відео | АрхівRSS
13-те грудня - день апостола Андрія Первозванного
67

13-те грудня - день апостола Андрія Первозванного

13 грудня православні християни відзначають - день святого апостола Андрія Первозванного. Вважається, що він першим з усіх апостолів пішов за Спасителем.
Цього дня прийнято вітати всіх Андрій, Андрійовичів та Андріївних зі святом.

Отець Василь - священик Спаської церкви УПЦ
«З історичних джерел відомо, що Апостол Андрій Первозванний дійшов до Київських гір, де дав можливість усім людям, які жили в той період чути слово про народження Христа, про його Воскресіння і про духовне життя»

Напередодні в давнину дівчата ворожили на майбутнього чоловіка, а хлопцям пробачали усі бешкетування. За народними повір*ями у день Святого Андрія не можна шити та пекти хліба.

Отець Василь - священик Спаської церкви УПЦ
«Намагатися робити якомога більше справ, справ милосердя і бути тим справжнім християнином про якого ведемо Святе письмо і про якого розповідав сам Апостол Андрій Первозванний. В цей день кожен православний християнин намагався відвідувати хворих, допомагати тим людям, які були в місцях позбавлених волі і піклуватися в першу чергу про літніх людей»

Студент Андрій Волошин, 13 грудня відзначає ще й свій день народження. Над ім*ям батьки довго не думали, говорить, воно приносить йому удачу та успіх.

Андрій Волошин-студент
«Мені дуже подобається це ім*я, тому, що воно приносить мені дуже багато удачі і відомі люди більшість з них називають саме Андріями»

Хлопець ще й громадський активіст, тому і святкувати буде у колі друзів на літературному заході.

Андрій Волошин-студент
«На хаоді, яий ми проводимо Арт дія на Андрія. Там буде літературник, акустика та фільм. Тематика вона буде різна, більш творчість, як теми такої немає, просто творчість особисто кожного»

А священнослужителі цього дня- зазначає отець Василь, цього дня відвідали лікарні та притулки і привітали полтавців зі святом.