Програма «Життя міста»

У розділі: 11414 відео | АрхівRSS
Скільки коштуватиме накрити новорічний стіл
77

Скільки коштуватиме накрити новорічний стіл

Грудень та січень це вже передноворічні та новорічні свята - Святий Миколай, Новий Рік, Різдво та Старий Новий рік. Ці дні передбачають щедрі застілля, а отже і суттєві витрати для українців.Полтавка Світлана зазначає,- цінам на ринку уже не здивуєшся, а на новорічний стіл все ж прийдеться викласти кругленьку суму.
Світлана, полтавка
"Не менше 660-700 гривень,»
"Вкусненьке, щось хочеться, там м´яско, рибку, таке, собачка любе м´ясо, так буде м´ясо.»
"Мандаринки трошки подешевшали, були дорожчі.»

Якщо є попит, зростають і ціни на продукти. Цього рок особливо . Ціни піднімаються на все - починаючи від овочів та закінчуючи м´ясом. Свинина на ринку коштує -120 гривень за кілограм, а такий національний український продукт як сало.- до 100 гривень за кілограм,- розповідають продавці та зазначають,- перед новорічними святами слід очікувати подорожчання.
Вікторія , продавець
"Процентів на 9 по любому»
"Вона вже якщо піднялася щас, то непадає більше, то значить, якщо підніметься то не падатиме.»

Злетіли ціни на овочі, фрукти, зелень та сири.

Деякі полтавці переконані, - новорічний стіл влетить в копійочку, все ж відмовлятися від гастрономічного задоволення на свята не збираються.

"Тисячі дві, я думаю, - А що будете готувать, особливе?,-те що і всігда - качка, олів’є і шуба.»
"Очень дорого, на м’ясо, на сало, на ливер - очень дорогая цена».
"Гривень 600-700- ето так, по скромним подсчетам."
"Олів’є, може рибу пожарю, може салат який - небудь..»

Наступний 2018 рік пройде під знаком Жовтого Земляного собаки. Собака - тварина невибаглива, тож любить просту, але ситну їжу. Фаворит собаки, звичайно ж, м'ясо. Саме цим фактором варто керуватися при складанні меню на святковий вечір. І пам'ятати - собака спокійно обходиться без делікатесів, тому не варто купувати на свято дорогі та дивовижні продукти. Однак, не забувати прикрашати страви овочами та зеленню.