Програма «Життя міста»

У розділі: 12060 відео | АрхівRSS
У дитячому поліклінічному відділенні № 3 реконструювали ґанок
135

У дитячому поліклінічному відділенні № 3 реконструювали ґанок

У 3-й міській поліклініці, що на Петра Юрченка завершились реконструкція вхідної групи ґанку та «холодного» тамбуру. Тут повністю замінили центральні східці, розширили пандус, збільшили площу приміщення, де залишають дитячі візочки. Виконання ремонтних робіт проінспектував особисто міський голова Олександр Мамай. Оскільки - зауважує - умови лікування великих і маленьких полтавців - це один із пріоритетів міської влади.

Олександр Мамай, міський голова
"Найцінніше в житті - це саме життя і здоров»я, а здоров»я дитини і життя дитини - це, мабуть, безцінне, неоціненна річ."

Втручання ремонтників поліклініка потребувала давно. За 9 років свого існування - кажуть лікарі - центральний вхід втратив не лише зовнішню привабливість, а й опинився в аварійному стані. Отож будівельникам довелося попрацювати на славу.

Вікторія Дудник, завідуюча Дитячого поліклінічного відділення №3 ДМКЛ
" Аварійна ситуація для діточок, вони могли впасти. Там були порушення не східної групи, а й зливної структури і інших."

Руслан Матюхін, підрядник

"Крыльцо расширили полностью, как просила наша медицина - так и сделали. Чтоб мамочкам было удобно здесь колясочки ставить Порядка 280 м2 положено гранита полностью на все крыльцо - это надалго и всерьез."

Дуже відповідально поставилися у закладі і до відновлення пандусу. Дотримувалися не лише стандартів ГОСТу, а й думки тих, для кого цю спеціальну доріжку встановлювали.

Вікторія Дудник, завідуюча Дитячого поліклінічного відділення №3 ДМКЛ
"Запрошували із служби інвалідів, які теж виміряли висоту, довжину поручнів. Розширили проїзну частину, щоб не тільки дітки-інваліди, а і мами з візочками могли безпечно заїхати до нашої поліклініки."

Вже встигли оцінити переваги ремонту та зручності нового тамбуру маленька Аня разом із татом Олександром.

Олександр та Аня Медведєви, відвідувачі поліклініки
"Не в самом холле, как стояли раньше коляски, а сейчас хоть здесь стоят - хоть не закрывают весь проход. Мені сподобалося найбільше, що я коли виходжу, то не одразу холодно, а спочатку я виходжу і ще тепло, а потім вже холодно."

По завершенню оглядин реконструйованого ґанку та ще кількох оновлених кабінетів лікарів - міський голова залишився задоволений.

Олександр Мамай, міський голова
"Хочу висловити щиру подяку всім фахівцям, які працювали над ремонтом і всім лікарям, які кожного дня ведуть прийом наших пацієнтів. Ми звернули увагу, в яких умовах працюють лікарі, в яких умовах вони приймають дітей. Сьогодні від того, коли мама приведе свою дитину в гарні умови, буде залежати здоров»я пацієнта, а саме дитини. "

На ремонт вхідної частини будівлі з міського бюджету спрямували 1 мільйон 700 тисяч гривень. Роботи тривали протягом трьох місяців. Їх замовником було Управління капітального будівництва міськвиконкому.