Програма «Життя міста»

У розділі: 8816 відео | АрхівRSS
Дошкільний навчальний заклад №77 відвідав міський голова Олександр Мамай
47

Дошкільний навчальний заклад №77 відвідав міський голова Олександр Мамай

Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №77 «Джерельце» - заклад де виховуються діти з порушенням зору. Сьогодні тут проходить новорічний ранок. Маленькі вихованці садочку разом зі своїми вихователями підготували справжню зимову казку. Серед глядачів — батьки та вихователі. Відвідав свято малечі і міський голова Олександр Мамай.
Він привітав усіх присутніх з прийдешніми новорічними святами та побажав усього найкращого. Очільник міста зауважив, що досягнення наших дітей — пліід кропіткої праці батьків та вихователів:

Олександр Мамай, міський голова
«Сьогодні в ці новорічні дні, в ці передсвяткові дні хочеться в першу чергу своєю увагою і повагою звернутися до тих дітей, які потребують цього найбільше. Ми прекрасно розуміємо, ми бачимо який діти провели захід. І мабуть, приємно сказати те, що у нас всі діти однакові. І діти, які найбільше цього потребують, мабуть, захід роблять найкраще.»

У яслах-садку для дітей створили належні умови для розвитку зорового сприйняття. Тут здійснюють лікувальну роботу в спеціально обладнаних офтальмологічних кабінетах. А також навчають малюків дбати про своє здоров`я, -- переконує завідувач Олена Осадча.

Олена Осадча, завідувач ДНЗ №77
«В нашому закладі функціонує 13 груп, 11 з них де виховуються і навчаються діти, в яких є проблеми із зором і 2 загальні групи. Всього по закладу 280 дітей.»

Тут створюють належні умови для розвитку творчих здібностей. У садочку діють гуртки «Віконечко в природу», «Маленькі співрозмовники», «Екологічними стежинами» та інші. Вихователі впевнені, -- новорічні виступи допомагають малятам стати сміливішими.

Катерина Кривега, вихователька ДНЗ №77
«Дітей ми привчаємо до віри в чудо, а саме головне ми розвиваємо їх, підтримуємо не боязнь сцени, публіки виступати. Ну і взагалі, щоб дитина була більш розвинута, комінукабельніша.»


Артем Лоїк, прийшов на новорічний ранок до свого трирічного сина Дані. Розповідає, -- нащадок ще маленький, його нещодавно віддали до садочку.
Поки що особливих уподобань немає, тому розкриття його талантів ще попереду. А поки що, батько насолоджується дебютними виступами малюка.


Артем Лоїк, батько вихованця ДНЗ №77
«Приболел, тренировался дома, сегодня выступил, первое такое, даже уже второе выступление.»
«Он любит всех супергероев, любит когда я читаю, только не рэп.»
«Еще мы нащупывать это все. Любят просто бегать, веселиться, думаю в таком возрозросте нада не мешать этому.»

А от Катерина Закотенко прийшла подивитись на виступ доньки Маші. Вона тішиться активністю своєї дитини. Говорить, -- і співати і танцювати полюбляє. Проте, перед виходом на сцену трохи хвилюється.

Катерина Закотенко, мати вихованки садка №77
«Дитина у нас дуже активна. Буде участь у всіх заходах, які проходять у дитячому садочку.»
«Ми відвідуєм гурток в садочку і хореографії і відвідуєм гурток англійської мови. Також у групі проходять заняття різних видів, і малювання і ліплення.»

Після закінчення новорічного ранку міський голова Олександр Мамай вручив діткам подарунки та наголосив, -- у міському бюджеті запланують кошти, аби до кінця літа поставили новий паркан навколо садочку.