Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
З нагоди новорічного свята члени вірменської діаспори «Урарту-ванк» влаштували корпоративну вечірку
282

З нагоди новорічного свята члени вірменської діаспори «Урарту-ванк» влаштували корпоративну вечірку

Вміють добре працювати, вміють і гарно організовувати відпочинок. Саме так висловилися більшість гостей про корпоративну вечірку, яку влаштували з нагоди новорічного свята члени вірменської діаспори «Урарту-ванк». Вони підготували не лише цікаву і змістовну концертну програму, а й радісно спілкувалися один з одним та своїми друзями з інших діаспор, ділячись успіхами, яких досягли в тепер уже минулому 2017 році.

ГЕННАДІЙ АГАДЖАНЯН, голова Спілки вірмен України в Полтавській області
" У нас была такая знаменательная дата - наши ребята стали чемпионами мира и Европы.Это… по дзю-до, это Ашот Хачатурян стал третий раз чемпионом мира и Европы по кик-боксу.Это… стал чемпионом мира по боксу."

ДІАНА ХАЧАТРЯН,голова вірменської молодіжної організації «Урарту-ванк»
" Минулий рік нам дуже запам»ятався, адже ми відкрили спортивний зал нашої громадської організації, там, де наші діти мають змогу займатися боксом, кік-боксингом.Тобто абсолютно безкоштовно тренируються."

Давня дружба єднає вірменський і болгарський народи, в яких є багато чого спільного. Тому вірменська і болгарська діаспори у Полтаві не минають випадку, щоб зустрітися, обмінятися планами, порадіти спільним здобуткам.

ІРИНА ДЗЮБА та МИКОЛА ЯРЕМЕНКО, представники болгарської діаспори
" Мы пришли поздравить наших друзей.Мы - за дружбу народов, поэтому мы пытаемся объединиться и вот мы здесь.
Я скажу так: давайте будем чтить память отцов и помнить ихние мудрые слова и конечно же, держаться вместе, вот в единении наша сила."

Мабуть, те в крові вірменського народу - допомагати ближньому у скрутну хвилину. Тому вірменська діаспора у Полтаві взяла близько до серця і бойові дії на Сході України, всіляко стала допомагати і морально, і матеріально воїнам АТО, вважаючи це своїм святим обов»язком перед країною, яка свого часу зустріла братній народ з розпростертими обіймами.

ОЛЕГ НОВОЖЕНЮК, учасник АТО

" Багато зробили для перемоги, дуже багато зробили для перемоги і я думаю, що вони й далі будуть робить, хотя хочеться уже закінчилась ця війна, хочеться жити в мирі, не хочеться уже війни."

Вірменська діаспора «Урарту-ванк» дотримується тієї думки, що один в полі таки не воїн. Тому із задоволенням підтримує контакти із владними структурами, маючи від того сприяння в реалізації своїх планів. Адже саме завдяки лояльності до вірменської діаспори Полтавського міського голови, вдалося одержати земельну ділянку для спорудження довгоочікуваної вірменської церкви. Та й з нагоди новорічного свята заступник міського голови Світлана Тарашевська прийшла не з порожніми руками, а з почесними грамотами Полтавського міськвиконкому для вірменських спортсменів, які досягли вершин у 2017 році.

СВІТЛАНА ТАРАШЕВСЬКА, заступник Полтавського міського голови
" Саме ця громадська організація дуже активна. Активна в усьому.І ви знаєте, я чуть-чуть їм заздрю.Заздрю їхній згуртованості, їхній повазі один до одного, їхній повазі до своїх традицій і те, що вони живучи в нас, на Україні, продовжують і разом з нами спілкуватися, вивчати наші традиції, але не цераються і своїх традицій."

Багато планів має вірменська діаспора «Урарту-ванк» і в 2018 році. Але найзаповітніше бажання, як зізнався Геннадій Агаджанян, це залити фундамент під вірменську церкву. І, звісно ж, щоб вірменський народ процвітав в нашій державі і давав для неї гідних синів і доньок- спортсменів, діячів науки і культури, які б прославили як рідну Вірменію, так і Україну, яка стала для них другою матір»ю.