Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
Заслужений майстер народної творчості України Євген Пілюгін провів свою персональну виставку
203

Заслужений майстер народної творчості України Євген Пілюгін провів свою персональну виставку

Нещодавно майстер-клас для ефіопських діток, а сьогодні для полтавців. Заслужений майстер народної творчості України лауреат премії Котляревського Євген Пілюгін провів свою персональну виставку у ході якої навчив відвідувачів тонкої та майстерної справи-малюванню українського розпису.

Євген Пілюгін- Заслужений майстер народної творчості України лауреат премії Котляревського
«Ми робили малюнки для вишиванок, для килимів, для розпису гончарними виробами і ось ці навики орнаментальні, пошуки, ось вони якраз і сьогодні мають місце у такому розвитку»


Його роботи знає увесь світ, його килими та картини вражали англійців, французів, італійців. Також, говорить митець, його роботами розписані популярні заклади Полтавщини. Натхнення черпає з навколишнього світу та пір року, вважає, що кожна прекрасна по своєму.

Євген Пілюгін- Заслужений майстер народної творчості України лауреат премії Котляревського
«Я малюю весь час, я художник, я малюю, малюю для килимів, для вишивки, а захотілось зробити ось такі декоративні, орнаментальні композиції і це цікаво, наприклад у мене птахи, вони, як жінки, вони у мене одягнені, обуті»

На виставку прийшла і головна підтримка митця, його донька Наталія Дмитренко. Говорить, виховувалась з дитинства у творчій атмосфері, в майбутньому також пішла за стопами батьків і стала плести килими. Батьком своїм пишається та їздить разом із ним по виставкам.

Наталія Дмитренко-донька митця
«У них таке біль світське мистецтво прикладне, а у нас воно до народу поближче і це їм було дуже цікаво, і ангели, і наші півні»

В майбутньому, ділиться митець, хоче і надалі проводити майстер-класи та вчити людей виражати свої почуття та думки через творчість.