Програма «Життя міста»

У розділі: 8816 відео | АрхівRSS
Нове спеціальне ліжко отримало онкогематологічне відділення Полтавської дитячої міської клінічної лікарні
16

Нове спеціальне ліжко отримало онкогематологічне відділення Полтавської дитячої міської клінічної лікарні

Напередодні Різдвяного свята нове спеціальне ліжко отримало онкогематологічне відділення Полтавської дитячої міської клінічної лікарні. Його придбали за виручені кошти від благодійного ярмарку учні Полтавської загальноосвітньої школи №3. Зокрема, діти перших-четвертих класів з допомогою батьків напекли солодощів, які потім успішно реалізували не байдужим полтавцям.

ВЕРОНІКА МАТВІЄНКО, учениця Полтавської ЗОШ №3
"А з їхніми посмішками, щирістю стриматися некупити просто неможливо.Вдалось зібрати кошти. Поспілкувавшись з головним лікарем дитячої лікарні, було з»ясовано, що відділення онкохворих дітей потребує спеціального ліжка, яке було придбано за зібрані кошти.Ми дуже сподіваємось, що наша маленька допомога сприятиме пришвидшенню одужанню діток."

Коли вчителі школи занесли новеньке функціональне ліжко до відділення онкогематології, радості медиків не було меж. Вони навіть не очікували такого дорогого подарунка напередодні Різдвяного свята та ще й від школярів.

СВІТЛАНА ШЕВЧЕНКО, завідуюча відділенням онкогематології Полтавської дитячої міської клінічної лікарні
"Діти перебувають у відділенні від місяця до півроку. Це досить складне лікування і знаходитись на комфортному функціональному ліжку, ліжко, яке миється, яке підлягає санітарній обробці- це досить важливо.І кожного дня інколи ми на цих ліжках проводимо дитя із-за низьких лейкоцитів не виходить з палати, ми проводим навіть пункції на цих ліжках.Воно досить сучасне, досить функціональне."

Чужої біди не буває,- вважає директор школи №3 Ірина Гринь. А тому в цьому навчальному закладі з першого класу виховують дітей бути добрими, жити не лише економічними інтересами , а бути людьми з великої літери.

ІРИНА ГРИНЬ, директор Полтавської ЗОШ №3
" Діти третьої школи гарно засвоїли життєвий урок про те, що проникливим є лише серце, найголовнішого очима не побачиш. І завжди йдуть назустріч всім суспільним проблемам. Так, зокрема, постійна підтримка учасників АТО, постійна підтримка тих, хто потребує допомоги."

За словами учнів, благодійні акції вже стали звичайним явищем у третій школі. Так, у грудні вони збирали книги для маленьких пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні.А ще вихованці цього навчального закладу щороку відвідують дитячий міський притулок «Любисток». Вони влаштовують для своїх ровесників концерти, розважальні програми, пригощають їх солодкими подарунками.