Програма «Життя міста»

У розділі: 8816 відео | АрхівRSS
Новорічний ранок у селищі Лісок.
11

Новорічний ранок у селищі Лісок.

До селища Залізничників та Лісок завітали Дід Мороз та Снігуронька і привітали малечу зі святами. Такі святкування стали для дітей пільгових категорій вже традиційними, щороку вони з нетерпінням чекають своїх улюблених персонажів, адже знають вони приносять із собою сміх та веселощі. Директор бібліотеки для дітей Лариса Митрофанова тішиться тим, що вони вже 3 рік поспіль долучаються до привітань і занурюють малечу у світ новорічної казки.

Лариса Митрофанова-директор обласної бібліотеки для дітей і. П.Мирного
«Ми приділяємо увагу не лише інформаційному забезпеченню потреб дітей, а і дозвіллю, і от саме тому, вже також не 1 рік організовується такий дитячий ранок до нового року»+1:08-1:10 «Передбачені і ігри, і вікторини і сюрпризи»

Голова селищного комітету Зінаїда Абакумова говорить, малеча з нетерпінням чекала цієї зустрічі, готувала вірші та вчила пісні. Також додає приємно, що депутати не оминають увагою цих дітей.

Зінаїда Абакумова- голова селищного комітету с. Лісок
«Вони люблять, вони знають, вони чекають»


Депутат міської ради Володимир Корчака, тішиться такою кількістю щасливих посмішок, також підкреслює протягом 2017 року вони створювали усі умови, щоб малеча мала змогу гарно розвиватися та мала щасливе дитинство.

Володимир Корчака-депутат міської ради
«Протягом 2017 року ми плідно працювали для того, щоб створити належні умови у місць відпочинку наших діточок, ми ремонтували дитячі майданчики, ми ремонтували дитячий садок»+1:06 «В планах на 2018 рік будівництво спортивного майданчика та дитячого майданчику»

Також Володимир Корчака зазначив, не оминуть увагою жодну дитину, так особисто завітають до усіх хто не зміг прийти на свято через стан здоров*я або через фізичні вади.