Програма «Життя міста»

У розділі: 9064 відео | АрхівRSS
В мікрорайоні Алмазний волонтери знайшли закатованого кота
33

В мікрорайоні Алмазний волонтери знайшли закатованого кота

Знайомтесь це кіт Арчі. 3 січня його в тяжкому стані біля однієї з багатоповерхівок мікрорайону Алмазний знайшла волонтерка Олена Єдігарєва.

Олена Єдігарєва зоозахисниця
" В 11 чесов дня, обнаружила животное, которое не двигалось. По всей вероятности был перелом таза и огромная гематома на голове - красного цвета. Я в срочном порядке это животное отвезла в ветклинику. "

У ветеринарній клініці чотирилапому одразу надали необхідну медичну допомогу - розповідає лікар-ветеринар закладу Юрій Мироненко. В ході обстеження, побачене шокувало навіть лікарів, в голові та шиї тварини знайшли 26 куль.

 Юрій Мироненко лікар-ветеринар
". Коли почали обробляти рани, то побачили дуже велику кількість отворів невідомого походження в шкірі. А коли пообстригали шерсть, побачили якісь такі металеві предмети, які дуже схожі на кулі. Після цього зробили рентген голови і побачили, що в загальній кількості їх, аж 26. "

Наразі медикам вдалося дістати з Арчі - 10 куль. Проте, 16 й досі знаходяться в чотирилапому. Тому незважаючи на його силу волі та неабияке везіння, поки що - заважає повноцінному існуванню.

 Юрій Мироненко лікар-ветеринар
" Кіт більш-менш в адекватному стані. В нього й досі немає нормальної координації рухів, він не може контролювати координацію своїх кінцівок, голови, очей. "

Голова наглядової ради центру захисту живої природи «Юний Європеєць Майя Матвеєва розповідає - це не єдиний випадок жорстокого поводження з тваринами, котрий стався під час святкових днів у Полтаві.

Майя Матвеєва голова наглядової ради ЦЗЖП «Юний Європеєць»
" В такие святые праздники как Новый Год и Рождество Христово к сожаленью нелюди совершили страшные злодеяние. Это и расстрел этого котика, ну и конечно же отравление собачек в микрорайоне Браелки."

Волонтерка котра знайшла Арчі написала заяву до поліції, адже на її думку такі нелюдські вчинки мають бути покарані. Наразі - повідомили правоохоронці - вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за статтею 299 ККУ «Жорстоке поводження над тваринами».