Програма «Життя міста»

У розділі: 9064 відео | АрхівRSS
Напередодні Різдва полтавські артисти зібралися дружнім вертепом і привітали полтавців зі святами
21

Напередодні Різдва полтавські артисти зібралися дружнім вертепом і привітали полтавців зі святами

Веселою колядою вітали полтавців ансамблі міста. Напередодні Різдва, говорить організатор дійства Лариса Семеняга, вони вже 2 рік поспіль збираються дружнім вертепом та співають усім відомі колядки і створюють жителям та гостям міста святковий настрій.

Лариса Семеняга-головний редактор газети «Полтавський Вісник»
«Привітати наших полтавчан, привітати словом тепла, добра, словом щастя, щоб це слово, яке буде разом з нашою мелодією, воно пролунало на всю Полтаву і дійшло до серця кожного мого земляка, побажати щастя, великого щастя»

Артистка Катя Дробітько тішиться тим, що своєю піснею дарує полтавцям гарний настрій та відчуття свята, серед репертуару і улюблена «Коляда», її говорить дівчинка вона знає ще змалечку і має свої секрети, як заохотити слухачів підспівувати.

Катя Дробітько-учениця вокально-хорової студії «Домінус»
«По-перше інтонація голосу, а по-друге обов*язково посмішка або міміка на обличчі»«Мені дуже подобається тому, що на мою думку, я люблю дарувати радість людям своєю піснею»

Викладач дівчинки Оксана Дронова ділиться, підготували для полтавців цілий блок запальних колядок та щедрівок, діти готувались залюбки, адже для них дарувати людям гарний настрій це вже свято.

Оксана Дронова-викладач фольклорної групи вокально-хорової студії «Домінус»
«Колядки, щедрівки, це дуже глибокий, багатий пласт нашої культури, його потрібно мати, поширювати, плекати любов та інтерес до цього»

Протягом цілого дня артисти запалювали своєю піснею перехожих та вітали із прийдешніми святами.