Програма «Життя міста»

У розділі: 13870 відео | АрхівRSS
В Україні панує аномально тепла зима.
222

В Україні панує аномально тепла зима.

В Україні панує аномально тепло , як для холодної пори року. У деяких регіонах почала зацвітати смородина, тюльпани та підсніжники. Навіть Національна космічна агенція "НАСА" на спеціальній карті відзначила, що територія нашої держави знаходиться у зоні незвичайно теплої зими. За даними полтавських метеорологів, грудень 2017- го року був дійсно найтепліший за весь період спостереження і температура перевищила багаторічні показники.

Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології
 «Середньомісячна температура його становила +3 градуси, а це на 6 градусів вище за кліматичну норму і дійсно з 1887 року - настільки теплої та високої температури у нас не було.»

Протягом останніх 20- ти років були проведенні метеорологічні спостереження розповідає провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Олена Панченко. Дослідження показали, - грудні стали набагато теплішими за кліматичну норму. Так, зафіксована найвища температура у грудні у 1996 році. Вона була максимальною - до +13 тепла.

Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології
»Взагалі, він то аномальний, однак синоптики, метеорологи були до цього готові »
«Що стосується всієї зими то ще говорити рано, бо у нас пішло невелике зниження температури»

За словами синоптиків, взагалі на Полтавщині теплішає - середньорічна температура зросла на 2 градуси.
Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології.
»Це надзвичайно велика цифра, бо якби настільки змінювалася температура на всій земній кулі, то процеси були б не відворотні, тобто, зміни ми побачили дуже сильно».
«Територія України попадає в таку зону, де річна температура збільшується більше ніж на територіях других держав»

Все ж зима цього року на Україну прийде обіцяють синоптики і порадує полтавців снігом. Вже цими вихідними та наступного тижня спостерігатиметься незначне зниження температури і стовпчики термометрів опустяться до -8 --10 градусів .