Програма «Життя міста»

У розділі: 13983 відео | АрхівRSS
Полтавський обласний молодіжний центр провів тренінг з написання успішних мотиваційних листів
335

Полтавський обласний молодіжний центр провів тренінг з написання успішних мотиваційних листів

Мотиваційний лист - це документ який доповнює резюме та допомагає отримати бажаний результат - посаду, стипендію чи грант на участь у міжнародних програмах. Як написати успішний мотиваційний лист, щоб він став квитком до нових знань? Саме цього вчили полтавську молодь на тематичному тренінгу. А організували зустріч, працівники обласного молодіжного центру .
Світлана Матяш заступник директора Обласного молодіжного центру
" В обласному молодіжному центрі є відділ - гендерний ресурсний центр та налагодження міжнародного співробітництва. Власне в цьому відділі і відбувся даний захід, де спікер розповість про те як писати мотиваційні листи. Як приймати участь у міжнародних програмах і взагалі, розповісти про можливості для молоді не тільки в Україні, а й закордоном. "

Навчав молодь Віталій Володченко, зараз він віце-президент БО «Взаємопоміч», а в минулому студент який сам неодноразово брав участь у різноманітних міжнародних програмах з обміну досвідом. Для початку - розповідає - потрібно переглянути які є програми та обрати одну, котра найбільше Вам сподобалась. Написати мотиваційний лист: «Чому саме ти повинен взяти в ній участь». І невеличкий секрет від тренера - писати потрібно побільше та головне від серця.
 Віталій Володченко віце-президент БО «Взаємопоміч»
" Тематика може бути дуже різноманітна від культури до більш того як працювати з мігрантами, такої більш серйозної.  Програм дуже багато, можливостей дуже багато, головне їх шукати і знайти свою і їхати. "

А це Владислава Лобанова, студентка одного з полтавських вишів. Дівчина зізнається - хоче поїхати в іншу країну, аби дізнатися як там живе молодь. Чим займається та де працює?

 Владислава Лобанова студентка
"Почему это важно? Почему я пришла? Потому что во-первых нужно выходить со своей зоны комфорта и пробовать себя в разных сферах. Не только в своём городе, но и выходить на другой уровень. Потому что это возможности, это новые знакомства, практика в языковых каких-то коммуникациях. "

Окрім написання презентацій, присутні мали можливість детальніше ознайомитись з одною із міжнародних програм з обміну досвідом - Erasmus+.