Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
13 січня у Щедрий Вечір у гості до міського голови Олександра Мамая завітали щедрувальники
111

13 січня у Щедрий Вечір у гості до міського голови Олександра Мамая завітали щедрувальники

13 січня всі православні країни за юліанським календарем, відзначають свято Щедрого Вечора. В цей день до кожної господи приходять щедрувальники та бажають достатку, миру, здоров’я та любові. Не оминули вони і міську раду. Напередодні свята, щедрівна група театру імені Гоголя завітала до міського голови та його заступників.

Артисти театру ім. Гоголя
" Завітали до Вас люди нехай з Вами щастя буде. Будемо ми щедрувати миру добра бажати. Хай Господар цього дому, зустрічає гостей знову. "


Артисти підготували сучасне привітання, тут і символ нового року собака і дід мороз, козуля, янголи та багато інших яскравих персонажів. Проте головною все ж таки була Маланка, яка всіх привітала і зацілувала та ще й з міським головою хороводи встигла потанцювати. Головний режисер театру імені Гоголя, він же Дід Мороз - Владислав Шевченко додає - час не стоїть на місці, тому хочеться внести до вже сформованих традицій нотку сучасності.


Владислав Шевченко головний режисер театру ім. Гоголя
" Ця традиція - щедрувати вона завжди жива. Вона кожного року стає актуальнішою, змінюються тексти, змінюються проблеми у народу і звичайно змінюються і побажання, щоб ці проблеми якомога швидше вирішувалися. "


В свою чергу Олександр Мамай зазначив - приємно бачити в стінах міської ради саме артистів театру імені Гоголя. Адже він постійно відвідує різноманітні прем’єрні постановки і є поціновувачем їхньої творчості.

Олександр Мамай Полтавський міський голова

"Я мабуть отримав і отримую задоволення від того, що у нас є дійсно справжні герої, які можуть зробити не тільки «Наталку Полтавку», які можуть зробити не тільки «Енеїду», а які можуть прийти і привітати кожного державного чиновника чи то місцевого самоврядування чи державного самоврядування. Але все таки приємно, що є такі люди, які душею живуть в театрі. "


Міський голова, щедро віддячив артистам за такі привітання. Окрім солодких подарунків на них чекає подорож до Львова.