Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
Полтавські патрульні влаштували для полтавців святкове щедрування на Театральній площі
87

Полтавські патрульні влаштували для полтавців святкове щедрування на Театральній площі

Патрульні поліцейські Полтави на Театральній площі влаштували святкове щедрування з варениками та кутею . Цікаві розваги для малечі , а родзинка програми - катання дітлахів на патрульних машинах, обладнаних дитячими кріслами. Діти змогли відчути себе у ролі патрульних та навчитися прийомам самооборони. Артем Коломієць, інспектор роти тактичного реагування розповідає,- такий захід проводять не вперше. Саме тут мешканці - мають можливість поспілкуватися з патрульними та побачити тактичні прийоми та спорядження.
Артем Коломієць, інспектор роти тактичного реагування
« В даному разі зараз представлений автомобіль Дастер, на якому в нашому місці пересувається група тактично-оперативного реагування»
»У нас є наше спорядження в яке входить бронежилет, дане спорядження має назву «Робокоп» - від американців до нас прийшло.»

Юних учасників чекали також цікаві ігри та вікторини. Марина Зінюха , інспектор зі зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції Полтавської області розповідає, - діти мали можливість засвоїти правила поведінки на дорогах в різних ситуаціях. Дійство відбувалося за допомогою імпровізованих сценок.

Марина Зінюха , інспектор зі зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції Полтавської області
« Діти могли уявити себе в якості пішоходів, в якості автомобілів, в якості велосипедистів, і ми навчали їх сигналів регулювання, а також відповідали на запитання пов’язані з правилами дорожнього руху.»

Усіх бажаючих частували кутею, варениками, печивом та чаєм, а малеча отримала солодкі подарунки.