Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
Провідна солістка театру імені гоголя Вікторія Ягідка привітала полтавців із новорічними святами
77

Провідна солістка театру імені гоголя Вікторія Ягідка привітала полтавців із новорічними святами

Опери, аріїї, романси та ліричні вірші-провідна солістка театру імені Гоголя Вікторія Ягідка виступила для полтавців та привітала із новорічними святами. Говорить, співати для рідної публіки це завжди свято, репертуар підбирала різноманітний.

Вікторія Ягідка- провідна солістка театру імені Гоголя
«Дуже-дуже різноманітна музика, від опери до української пісні, серед них «Гранада», «Ой, не світи, місяченьку», російські романси, іспанські пісні, «Аве Марія» Шуберта»

Концертмейстер театру Наталія Зайко, ділиться, виступають в музеї Короленка не вперше, публіка завжди охоче їх слухає, є навіть постійні глядачі.

Наталія Зайко- концертмейстер театру ім. Гоголя
«Завжди повний зал на її концертах, тому ми дуже раді приходити, раді тут грати» «Прийти в музей Короленка і послухати провідних солістів нашого міста я думаю, що це важливим є»

Прийшла на концерт і заступник директора полтавської школи№20 Лариса Буличева, говорить їх із Вікторією Ягідкою пов*язує спільне минуле, адже вона і її родина випускники саме 20 школи.

Лариса Буличева ЗОШ№20
«Ми прийшли слухати Вікторію, радіти її успіхам» «Успіхи не лише співачки, але і як викладача і нашої колеги»

По завершенню заходу, Вікторія Ягідка пообіцяла і надалі дивувати полтавців новим репертуаром та запросила всіх на свої концерти.