Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
У Полтаві підбили підсумки 1 -го етапу Превентивної програми "Мій вибір-життя без наркотиків".
198

У Полтаві підбили підсумки 1 -го етапу Превентивної програми "Мій вибір-життя без наркотиків".

Близько 1 500 тисячі кримінальних правопорушень пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів виявлено та зареєстровано на території Полтавщини. А це майже вдвічі більше, ніж в 2016-у році. Про це на прес-конференції повідомив новообраний начальник Управління протидії наркозлочинності - Андрій Латенко.
Андрій Латенко начальник Управління протидії наркозлочинності
" Про підозру оголошено 927-и особам, вилучено та накладено арешт на майно в сумі 628 тисяч гривень. Вилучено і знищено шляхом спалення близько 220 кг. Наркотичних засобів. "


Підбили й підсумки реалізації першого етапу Превентивної програми «Мій вибір - життя вільне від наркотиків». Її мета - запобігання наркозлочинності у різних її формах. Зокрема, шляхом викриття «інтернет-схем» втягнення молоді у наркоспоживання та запровадження сучасних запобіжних методів.


 Оксана Заплавна працівник Управління протидії наркозлочинності
" За підтримки громадської організації розробили - буклети. З контактним номером телефону. Та по місту Полтава ми розмістили 14 бігбордів."


Другим етапом конференції став рейд містом. Правоохоронці разом з журналістами зафарбовували інформаційні написи джерел постачання наркотиків.