Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкриється група взаємодопомоги для жінок, які втратили чоловіків у зоні АТО
137

У Полтаві відкриється група взаємодопомоги для жінок, які втратили чоловіків у зоні АТО

«Віра.Сила.Любов»-проект для підтримки жінок і матерів учасників АТО. У січні 2018 року за ініціативи благодійників «Карітас Полтава» відкриється група взаємодопомоги, яка спрямована на адаптацію жінок у суспільстві після втрати чоловіка, або чекають на його повернення.

Оксана Лашенкова-психолог
«Головний принцип групи це не лише підтримка, це не лише допомога в подоланні депресивних розладів, а і в тому, що жінки об*єднавшись мають набагато більше, ніж поодинці»

У рамках проекту організатори передбачили ряд заходів, серед яких екскурсії, зустрічі із спеціалістами, фізіотерапія, безкоштовні консультації юриста, зокрема і активне дозвілля. Також, підкреслили організатори - до групи можуть приєднатися і діти. Головна мета таких зустрічей-взаємна підтримка та спільне подолання усіх наболілих проблем.

Володимир Раковецький-директор БФ «Карітас Полтава»
«Ті сім*ї, яких зачепила війна, вони завжди мають якісь свої проблеми, завжди мають якийсь біль на душі, на серці і про це потрібно розмовляти» «Таким чином можна розвантажити свій психоматичний стан, а також і духовний»

Підтримують проект і депутати, так перший заступник голови обласної ради Анатолій Ханко говорить, будуть допомагати благодійникам у реалізації їх проекту, адже вважає, все стає можливим саме завдяки підтримці та наполегливості.

Анатолій Ханко- заступник голови Полтавської обласної ради
«Гріх було не підтримати дану ініціативу тому, що всі ініціативи, які допомагають нашим родинам, нашим бійцям адаптуватися в сучасному житті після війни це дуже важливо»+2:33-2:49 «Громадські проекти, які допомагають нашим рідним адаптуватися до нас самих це дуже добре, тому обласна рада всіляко буде допомагати в тому числі і цьому гарному проекту»

Так, зауважили організатори, перша зустріч групи відбудеться вже 17 січня.