Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Група взаємодопомоги для жінок, які втратили чоловіків у зоні АТО
118

Група взаємодопомоги для жінок, які втратили чоловіків у зоні АТО

Цю жінку звати Наталія Таран, вона дружина учасника АТО, згадує як у 2014 році її чоловік рішуче пішов захищати територію України, у перші тижні війни він потрапив до Іловайського котла, де служив у 8 санітарній роті. Допомогти пережити ті страшні події, говорить, їй допомогла тільки віра у свого чоловіка та надія.

Наталія Таран-дружина учасника АТО
«Плакала, плакала, я прийшла в військкомат я плакала»«Я плакала, коли він 19, коли в Києві розстрілювали, він приїхав із вахти і побачив по телевізору і каже, що я дома сидітиму, я і на колінах вставала, я знала куди він їде, але його ніяк зупинити було»

Та після закінчення служби вони залишились сам на сам із своїми проблемами, але говорить, рік назад вона дізналась про відкриття групи взаємодопомоги від благодійної федерації «Карітас Полтава», спрямованої на допомогу дружинам та матерям учасників АТО.

Наталія Таран-дружина учасника АТО
«Навіть такі групи, які стараються, як «Карітас», навіть спілкування один з одними, вони повертаються і залишаються один на один із своїми проблемами всі» «А дружинам їхнім потрібно, навіть побалакати, отак зійтися побалакати, і випити чай або каву»

Директор благодійного фонду «Карітас Полтава» Володимир Раковецький говорить, відкриваючи групу взаємодопомоги, мали на меті допомогти жінкам, дітям, які втратили чоловіка і батька у зоні АТО, або чекають на його повернення. Також додає, у ході проекту відбуватиметься не тільки підтримка, але і ряд заходів, серед них екскурсії, зустрічі із психологами та юристами.

Володимир Раковецький- директор БО «ПБФ «Карітас Полтава»
«Сьогоднішній день стане початком чогось нового, нового того, що ми зможемо поспілкуватись і відчути ті потреби, можливо біль, можливо якісь інтереси тих людей, які збираються у сьогоднішній нашій групі»«Ми завжди відкриті і готові допомогти людям»

Організатори повідомили, кожен бажаючий може приєднатися до групи, зустрічі відбуватимуться раз на тиждень.