Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Персональна виставка картин Лілії Будзінської відкрилась у галереї мистецтв.
111

Персональна виставка картин Лілії Будзінської відкрилась у галереї мистецтв.

У галереї мистецтв відкрилася персональна виставка Лілії Будзінської «На межі реального і абстрактного». Тут представлено близько 30 картин в авангардно-імпресіоністичному стилі. Художниця розповідає, -- кожну роботу намагалась зобразити в максимально яскравих кольорах, аби передати глядачу свій настрій. На творчість надихають гарні події у житті, тому всі картини мають позитивний характер.

Лілія Будзінська, авторка виставки
«Іде посил до глядача, який повинен відчувати цю силу якусь жагу до життя, до звершень до чогось нового. Хотілось донести, тобто що треба йти в перед і все буде гарно.»

Художниця зізнається, -- написання кожної з картин займає різний проміжок часу. Деякі доводилось переробляти кілька разів протягом 2-х місяців, а інші - завершувала всього за тиждень. Все залежить від настрою. З поміж всіх робіт найбільше до вподоби серія «Птаха» та картина «Море».

Лілія Будзінська, авторка виставки
 « «Птаха» серія, вона мені дуже подобається по настрою і у неї йде також дуже сильний посил, і «Море» це я написала її дуже швидко і вона мені дуже подобається по кольору, по настрою по відчуттям, які несе в собі, там дуже яскрава кольорова робота.»

Персональну виставка у галереї мистецтв Лілія Будзінська представляє глядачу уже вдруге. Директорка закладу Ольга Курчакова переконує, -- завжди раді підтримувати молодих талантів. На її думку поєднувати яскраві кольори може тільки сміливий митець.


Ольга Курчакова , директорка галереї мистецтв
 «В неї є власний погляд на мистецтво і на свої місце в цьому мистецтві. І тому, я думаю, що для глядача було б надзвичайно цікаво познайомитись з творчістю цієї молодої, активної, життєдайної, життєстверджуючої дівчини, яка своїм мистецтвом дарує нам силу молодості.»

Всі роботи, представлені на виставці художниця створювала протягом року.