Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
У місті пройшов Різдвяний вечір духовної вокально-хорової музики. Зібрані кошти підуть на лікування онкохворих дітей
135

У місті пройшов Різдвяний вечір духовної вокально-хорової музики. Зібрані кошти підуть на лікування онкохворих дітей

У Полтаві збирали гроші для онкохворих дітей. Традиційно у місті відбувся Різдвяний вечір духовної вокально-хорової музики, зокрема з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа цьоріч вперше у ході концерту провели і благодійний ярмарок «Чужих дітей не буває».

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський
«Всі виручені кошти від цих поробок, від цих солодощів будуть направлені на лікування онкохворих дітей Полтави» «Цей захід вже проводиться вже 12 рік, ми проводимо такі заходи кожного року після Різдва, на Різдвяних святах, а також пасхальні після Великодня»

Організаторами стали волонтери православного центру «Благо», котрі зазначили ярмарок проходить у місті не вперше, початковий його етап стартував ще у грудні минулого року, тож другий вирішили провести саме у ході концерту, також додають усі зібрані кошти підуть на лікування онкохворих дітей, які знаходяться на стаціонарі онкогематологічного відділення Полтавської дитячої клінічної лікарні

Катерина Дашевська-волонтер православного центру «Благо» Полтавської єпархії
«Другий етап він спрямований на допомогу діткам від діток»«Щоб вони зробили таку добру справу із виховною метою допомогли діткам своїм ровесникам, які зараз в важкій ситуації»

На ярмарку представлені солодощі та поробки від дітей недільних шкіл Полтавської єпархії. Так, Єлисей напередодні зробив аплікацію клоуна, яку сам і придбав, говорить прийшов на захід не сам а з товаришем.

Андрій, Єлисей-гості заходу
«Мені тут подобається. І мені»«Солодощі і багато чого ще» «Мені атмосфера і те, що я прийшов на ярмарок»

Подібні заходи збирають чимоло полтавців. Серед них і міський голова Олександр Мамай. Він зазначив, приємно, що такі вже традиційні для міста акції здатні об*єднувати людей у велику полтавську родину.

Олександр Мамай-Полтавський міський голова
«7 січня народився Ісус Христос, сьогодні Водохрещення і, мабуть, це всі ті церковні свята, які повинні об*єднувати територіальну громаду, тому користуюсь нагодою хочу висловити подяку Владиці Филипу за те, що він своєю церквою намагається об*єднати нашу громаду»

Самі ж учасники концерту, діляться, приємно брати участь у заходах такого масштабу, відчувають гордість виступати на одній сцені разом із солістами духовного хору та мають свої секрети як зацікавити публіку.

Марфа Буторіна-артистка Полтавського академічного театру ляльок
«Сьогодні дуже велике Благословіння, просто стояти тут на цій сцені, разом з такими шанованими людьми, святими людьми, я вважаю з тими, що присвятили себе Богослужінню, бо вони ось тут поруч і це так відповідально, хвилююче, але з Божою допомогою ми зможемо все зробити»

Народний гурт «Ренесанс»
«Завжди були веселі козаки, чи горе, чи радість, але ішли в бій із піснею і ми хочемо, щоб люди завжди були з прекрасним настроєм»

У традиційному Різдвяному концерті взяли участь церковні хори та вихованці недільних шкіл релігійних громад Української православної церкви, вихованці міських мистецьких гуртків та шкіл, солісти Полтавської обласної філармонії. У їхньому виконанні звучали колядки, різдвяні та літургійні піснеспіви, улюблені всіма українські пісні.

Наприкінці заходу усі учасники святкового дійства отримали почесні грамоти від Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа та міського голови Олександра Мамая.

Окрім цього, неочікувану звістку від міського голови Олександра Мамая отримало подружжя Олександра та Тетяни Дубових. Очільник міста повідомив, що невдовзі їхня родина отримає житло.