Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
День Соборності України, в місті пройшли урочистості та тематичні заходи
62

День Соборності України, в місті пройшли урочистості та тематичні заходи

До Дня Соборності України у Полтаві відбулося урочисте покладання квітів до пам`ятника Т.Г. Шевченку. Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко зазначив, -- зараз ми формуємо нову українську націю, тому нам потрібна єдність, любов та коректність. Вдячний українським воїнам, які власним прикладом демонструють прагнення жити в єдиній, вільній країні.

Валерій Головко, голова Полтавської обласної державної адміністрації
 «Я хотів би сказати, мабуть, слова вдячності нашим військовим, які сьогодні на сході України, в незалежності де вони проживали, на сході чи на заході чи в центрі України, в одному окопі захищають наші рубежі. Я хотів би, щоб ми всі були такі єдині, як вони там на сході. Тому зі святом всіх, бажаю всім єдності, міцності духу і перемоги нам.»

Хормейстер вокально-танцювального ансамблю «Полтава» Лариса Бакланова говорить, -- разом з колективом рада бути частиною цього заходу. Адже, українські пісні з давніх часів підтримували народний дух патріотизму.

Лариса Бакланова, хормейстер ансамблю «Полтава»
«Дуже раді, що ми беремо участь у цьому заході, бо соборність - це дуже велике значення має і слово і дії. Ми за правду, за єдність за дружбу, за все добре.»

В ході урочистостей відбулося нагородження працівників різних галузей нашої області. Олександр МарусЕнко більше 30 років працює на посаді сільського голови села Хильківка Хорольського району. Він отримав орден за самовіддану роботу в органах місцевого самоврядування.

Олександр Марусенко, сільський голова с. Хильківка

«Мене нагородили орденом за заслуги 3-го ступеня указом президента.»
«Я ніколи не думав, що на цій посаді можна отримати таку високу винагороду.»
 «Вона дає натхнення працювати ще краще й більше на незалежність нашої країни.»

Загиблих на сході захисників України вшанували хвилиною мовчання.