Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
Активісти та чиновники не дійшли згоди по території майдану.
57

Активісти та чиновники не дійшли згоди по території майдану.

Представники влади, учасники проекту, архітектори, художники та громадськість зібрались в одному залі засідань, аби обговорити та все ж таки визначити - якою стане майдан перед будівлею облдержадміністрації. Про те, що засідання буде «гарячим» було зрозуміло, ще до його початку. Полтавська художниця Юлія Петушинська заявила, що про проведення наради вона та її колеги дізнались встого за 4 години до початку.

 Юлія Петушинська художниця
" Мене особисто і всіх інших, дайте мені сказати, було попереджено за 4 години. Ми не мали можливості сюди запросити фахівців.

Не менш напруженою була ситуація й на самій нараді. Нагадаємо, на початку 2016 року губернатор ініціював конкурс на кращий проект громадського простору «Територія Майдану» у Полтаві. Переможцем якого стала міська платформа «Citylab». Проте дехто вважає проект недосконалим. Зокрема, учасник полтавського майдану Іван Минак зазначив, на останньому 3-у конкурсі, професійне журі розглянуло проект і повідомило, що це непрофесійна робота .
Іван Минак учасник майдану
" Зібралась ініціативна група і назвали цю роботу, дехто - «нижче плінтуса», «робота хлопців 2-о курсу університету. От приблизно ось такі були виклики. "


Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тимофій Голбан зауважує - кошти на реалізацію проекту є. І влада готова підтримати будь-яку ідею громади. Та додає - якщо в когось є претензії, щодо проведення цієї наради, він пропонує перенести її на наступний тиждень.


 Тимофій Голбан директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА
"Буде надана вся підтримка, матеріальна, технічна, ми надаємо зал, робимо оголошення, що за тиждень чи 10 днів збираються всі хто хоче брати участь у визначені цього конкурсу. Ми надаємо актову залу і тоді чи абсолютною більшістю, але вирішите самі. "


Ситуація на нараді не змінились, перепалки між учасниками привели до того, що залу засідань залишив Тимофій Голбан, за ним всі учасники розійшлись у своїх справах. Чи проведуть повторну нараду наступного тижня - невідомо.