Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
У галереї мистецтв відкрилась виставка "Графіка".
56

У галереї мистецтв відкрилась виставка "Графіка".

Арт-студія «Художник» представила свою першу графічну виставку у галереї мистецтв. Її керівник Юрій Бернацький зауважує, -- стилів та методів виконання тут дуже багато. Через свою різноманітність графіка викликає велике зацікавлення у дітей, а тому і викладати її легко.

Юрій Бернацький, керівник арт-студії «Художник»
 «Дуже багато тут печатної графіки, яка дуже подобається дітям саме за свою непередбачливість і за те, що її можна тиражувати. Тому тут багато представлено гравюри на картоні, ліногравюри. Тобто, те що можна зробити один раз штампувати, друкувати.»

Гравюра на картоні, гратографія, штамп - використання цих та інших прийомів можна побачити на роботах юних художників. Одна з них Валерія Гончаренко вперше представляє свої роботи на виставці. Їх одразу 3 - місто та 2 картини квітів, виконані в стилі монотипія та ліногравюра.

Валерія Гончаренко, вихованка арт-студії «Художник»
«На одній із моїх робіт зображене місто, саме Полтава центр Полтави з висоти пташиного польоту.»
 «Квіти це завжди красиво, бо це квіти це природа жива.»
 «Мені дуже приємно, що вони сюди потрапили.»

Відвідувачка виставки Анна Петрова вважає, -- кожен повинен побувати на таких заходах для саморозвитку. Сама займається малюванням, проте з видом мистецтва, що представлений на експозиціях ще не була знайома. Тут її привабили чіткі лінії та розставлені акценти.

Анна Петрова, відвідувачка
 «Мені в графіці нравиться те, що художник відображає чіткість якогось там предмету, якогось там пейзажу, тобто він зображує щось головне в своїй картині.»
Всього на виставці представлено півсотні робіт, виконаних дітьми від 6 до 17 років.