Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Перший заступник полтавського міського голови продовжує судитися з інтернет виданням "КОЛО"
309

Перший заступник полтавського міського голови продовжує судитися з інтернет виданням "КОЛО"

За брехню - 100 тисяч гривень. Перший заступник міського голови Михайло Шевченко звинувачує видання «КОЛО» в особі головної редакторки Тетяни Цирульник у наклепі. Через Київський райсуд посадовець вимагає моральної компенсації та публічного спростування неправдивої інформації про нього. Понад пів року тривають судові слухання. Чергове засідання у Київському райсуді відбулося 23 січня під головуванням судді Олени Миронець.

Олена Миронець, суддя Київського районного суду м. Полтави
"Хочу наголосити сторонам про те, що провадження і розпочато було розгляд справи за нормами цивільно-процесуального кодексу, який діяв до 15 грудня 2017 року. На даний час вступив у дію новий цивільно-процесуальний кодекс. "

За новим цивільно-процесуальним кодексом змінився порядок дослідження та подання доказів у суді. Відтепер спочатку їх необхідно направляти на ознайомлення опоненту, а вже потім надавати у судовій залі.
Так, у переддень засідання, тобто 22 січня представник позивача Вікторія Пономаренко надіслала відповідачу документальне підтвердження факту , що власником інтернет-сайту «КОЛО» є безпосередньо Тетяна Цирульник. Цей факт на відсіч заперечували відповідачі протягом минулих засідань.

Вікторія Пономаренко, адвокат Михайла Шевченка
"Я в інтересах свого доверителя Шевченка Михайла Володимировича звернулася до Департаменту…, який має відповідну ліцензію досліджувати зміст веб-сторінок, давати інформацію щодо власників сайту
 Ними було надано експертний висновок, згідно якого вбачається, що власником сайту і доменного імені є Цирульник Тетяна Григорівна. "

У власному клопотанні ці факти Вікторія Пономаренко надала суду. Також, додала і розрахунок витрат, який поніс Михайло Шевченко в ході розгляду справи.
Отримавши нові підтвердження зі сторони позивача, захисники Тетяни Цирульник вирішили змінити свою позицію і поклопотали перед судом про надання їм терміну для підготовки відзиву.

Євген Логвінов, адвокат відповідача
"Ви досі заперечуєте причетність Тетяни Цирульник до сайту КОЛА? - Ми напишемо це у своєму відзиві! "

Суддя Олена Миронець клопотання підтримала і призначила строк для подачі відповідачем відзиву позивачу до 5 лютого. Наступне засідання призначили на 15 число того ж місяця.
Нагадаємо - з нового року газета Коло припинила свою діяльність у паперовому вигляді, та існує лише в інтернеті.