Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
У Полтаві презентували видання «Українська революція 1917-1921. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи».
145

У Полтаві презентували видання «Українська революція 1917-1921. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи».

До 100 - річчя української революції у Полтаві було презентовано перші два томи фундаментального тритомного видання «Українська революція 1917-1921 років. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи.». Книга була написана менше ніж за рік. За словами автора упорядника видання, історика - краєзнавця Олександра Білоуська у першій книзі представлені біографія та спогади учасників тогочасних подій. Усе що описано представлено у хронологічних таблицях.
Олександр Білоусько, історик - краєзнавець
« Там більше 500 - ти сот земляків, які брали участь і в подіях на території Полтавщини , і в подіях за її межами, вони були в різних політичних партіях, різних державних організаціях, були в різних військах, які вели між собою боротьбу, там є про що прочитати.. »
Друга книга висвітлює події 1917-1918 років через призму місцевих документів та матеріалів того часу - розповідає Олександр Білоусько. Значна частина інформації оприлюднюється вперше. Понад - 380 документів. Історик зазначає, - для написання книги використано велику кількість газетних публікацій, спогадів учасників, а також дослідження сучасних вчених.
Олександр Білоусько, історик- краєзнавець
«Знайти відповіді на всі запитання не можливо, адже, кожен історик заангажований, той політично, той релігійно, той матеріально..»
«Через те ми в свою книгу не напихали ніяких оцінок, там лише фактаж,а якщо людина хоче знати про цей фактаж більше - там усі шляхи..»
Книга розрахована на широке коло читачів, а саме - вчителів, науковців, студентів,школярів та буде передана, зокрема, до громадських установ та бібліотек.