Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
У Полтавському дендрологічному парку встановили нову екологічну лавку.
78

У Полтавському дендрологічному парку встановили нову екологічну лавку.

Полтавські волонтери опікуються затишком та чистотою міста. Цього разу представники ініціативної групи «Полтава самодопомога» встановили Дендрологічному парку екологічно чисту лавку. Бо, говорять , - виготовляли з дерев*яних палетів. Своєю акцією мали на меті показати, що із будь-яких старих речей можна зробити щось корисне, без потреби утилізації.

Наталія Діда-представник ініціативної групи «Полтава самодопомога»
«Я дуже сподіваюсь, що подарунок доречний, він стартовий, ми будемо щось ще робити, річ в тім, що з Дендропарокм ми дружимо вже понад 2 роки»«Ми тут посадили своє переш дерево і завжди радо зустрічають всі наші ініціативи»

Допомогли встановити лавочку патрульні поліцейські, говорять, акція проходить у рамках програми «Поліс», спрямована на взаємодію громади та поліції. Так, вони вже неодноразово зустрічались із полтавською молоддю і спілкувались про роботу патрульних.

Богдан Зябленко-інспектор роти №2 Управління Патрульної поліції Полтавської області
«Потрібно все таки звертати увагу людей на проблеми, які все таки є в нашому суспільстві, обов*язково інформувати їх і чим більше людина знає, тим краще вона зможе і пристосуватись і можливо, навіть, захоче допомогти і вирішити цю проблему»

Директор Дендропарку Михайло Шлафер, тішиться новим подарунком, сподівається, що лава сподобається відвідувачам та стане їм у нагоді. Також зазначив, це не перша екологічна акція на території парку.

Михайло Шлафер- директор Дендропарку
«Акции, субботники, уборки территории, помощь парку, высадка деревьев, высадка растений и цветов, это у нас уже постоянная помощь и мы знаем, что если мы обращаемся, у нас всегда есть в этом поддержка»

В подальшому зазначили благодійники, вони планують встановити такі лавки на території усього парку.