Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
З 25 січня полтавці за воду платитимуть за новими цінами
44

З 25 січня полтавці за воду платитимуть за новими цінами

З 25-го січня полтавці платитимуть за послуги водопостачання та водовідведення за новими розцінками. За словами начальника служби обліку та реалізації комунального підприємства «Полтававодоканал» Любові Войтенко, протягом 2017- й рік пройшов без підвищень.

Любов Войтенко, начальник служби обліку та реалізації КП «Полтававодоканал»
"Дуже здорожчала електроенергія, паливно - мастильні матеріали, збільшилися витрати матеріальні нашого підприємства, тому Постановою комісії з національних послуг регулювань комунальних послуг Україні було затверджено від 28 грудня 2017 року нові обґрунтовані тарифи "

Фахівці розповідають, - в середньому водопостачання подорожчало - на 27 % , а водовідведення на - 35%.

Любов Войтенко, начальник служби обліку та реалізації КП «Полтававодоканал»
"»У багатоквартирному житловому секторі раніше сплачували за 1 куб води - 8грн. 11коп, а зараз 11грн. 17 коп. , відповідно вовдолвідведення - 6 грн. 32 коп. - це був такий тариф у грудні місяці, зараз буде 9 грн. 83 коп.»

Тарифи на воду на Полтавщині досить високі, у порівнянні з іншими регіонами України - розповідає Любов Войтенко, тому і кількість боржників поступово збільшується.Все ж спостерігається цікава динаміка, - найбільш платоспроможними є громадяни з низьким доходом, пільгою чи субсидією.

Любов Войтенко, начальник служби обліку та реалізації КП «Полтававодоканал»
» Є певний відсоток споживачів, близько 5%, які при любих умовах не сплачують за послуги і вони тримають близько 10 мільйонів гривень постійної заборгованості, які ми не можемо з них стягнути. »
»На поточний момент - це близько 38 мільйонів з них поточної заборгованості, тобто нарахувань попереднього місяця - близько 10 мільйонів. »

Для абонентів, які вчасно надають показники лічильників, перерахунок буде здійснюватися автоматично - до 25 числа цього місяця за діючим тарифом, а після 25 - за нововстановленим. Фахівці наголошують,- найголовніше для абонентів вчасно подавати показники лічильників - відтак буде зроблено вірний перерахунок.