Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
До Дня Тетяни солісти творчого центру "Сходження" привітали полтавок своїм сольним концертом
61

До Дня Тетяни солісти творчого центру "Сходження" привітали полтавок своїм сольним концертом


Ось це подружжя Олександра та Тетяни Дубових із 16-тирічним стажем .Професійні співаки, але разом співають на концерті вперше. Чоловік Олександр говорить, це своєрідний подарунок дружині на День Тетяни. Виконують романс про двох закоханих, передати свої почуття, діляться, було не важко адже знають, що в них вони справжні.

Олександр, Тетяна Дубових-солісти концерту
«Всім полтавкам Тетянам, полтавцям хочу подарувати сьогоднішній вечір, зокрема і своїй дружині»«Через кохання, тому, що ми подружжя і вже, як кажуть, знаємо на 100%, що таке кохання і хочемо його, так трішечки пограти з цим, показати»

Концертмейстер Тетяна Прауліна, говорить, для концерту готували переважно роматичні пісні про кохання, родзинкою для глядачів став різномовний репертуар. День виступу обирали не випадково, адже у їх музичному складі 2 Тетяни, тому вирішили привітати усіх іменинниць з цим святом. Своє ім*я вважає пророчим.

Тетяна Прауліна-концертмейстер
«Коли батьки святкували мій День Народження, батько із келихом шампанського проголосив моє ім*я таким чином «И так она звалась Татьяной» і тим самим він пророкував моє життя, мою таку романтичність, мрійливість, мої захоплення, мою творчість»

Також, сюрпризом для глядачів став виступ письменниці Марії Бойко, говорить, оскільки вечір присвячений темі кохання, то і вірші обирала на задану тематику.

А усіх знайомих Тетян, додає вона помітила, що об*єднують спільні риси характеру.

Марія Бойко-письменниця
«Дівчата з цим іменем завжди яскраві, завжди потужні, дуже часто, дуже творчі»

Протягом вечора полтавці слухали романси, сонети та насолоджувались концертом, а солісти пообіцяли і надалі дивувати слухачів різножанровим репертуаром.