Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
Господарі домашніх улюбленців відтепер мають їх офіційно зареєструвати
55

Господарі домашніх улюбленців відтепер мають їх офіційно зареєструвати

Маєте домашнього улюбленця, тоді своєчасно його зареєструйте, говорить депутат міської ради Майя Матвеєва. 22 січня минулого року депутати міськради затвердили Правила утримання домашніх тварин, серед них власники зобов*язані зареєструвати свого чотирилапого друга віком від 3 місяців, зокрема правилами передбачена і стерилізація тварини у разі необхідності.

Майя Матвеєва- депутат міської ради, член наглядової ради ПОБО "Центр захисту живої природи "Юний Європеєць"
«Это прежде всего и контроль за вакцинацией, это и пердотвращение преждевременной беременности животных, ее стерилизации и кроме всего этого»«При помощи регистрации можно легко очень найти хозяина и вернуть ее на место»

При реєстрації домашнього улюбленця, власнику надається окремий жетон, в якому вказана уся інформація про тварину, дізнатися яку можна завдяки вміщеному QR коду. Зробити реєстрацію можна, навіть не виходячи з дому, потрібен лише помп*ютер та інтернет, говорить керівник відділу регулювання чисельності бездоглядних тварин КАТП-1628 Олена Стегній, так для цього є відповідний сайт «Animal.id.info».

Олена Стегній-керівник відділу регулювання чисельності бездоглядних тварин Полтавського КП КАТП-1628
«Додати улюблене фото, опис тваринки і тільки вже для отримання свідоцтва та номерного жетона, потрібно буде відвідати комунальне підприємство, але вже без тваринки»

Зокрема, новими правилами передбачено вигул улюбленців у малолюдних місцях: забороняється їх виводити на території дитячих садків та шкіл. Також Майя Матвеєва додає, за ініціативи депутатів команди Андрія Матковського, міськрадою цьогоріч виділено кошти на встановлення 4 окремих площадок для вигулу тварин.

Майя Матвеєва- депутат міської ради, член наглядової ради ПОБО "Центр захисту живої природи "Юний Європеєць"
«Необходимо соблюдать правила для выгула животных, это выгуливать животных, если жевотное особенно крупное обязательно на поводке прежде всего это не обходимо для безопаности людей это очень важно и безопасно для самого животного»

Наростає обертів і самовигул собак у місті, так волонтер Благодійної Організації «Юний Європеєць» Юлія Юрко, наголошує полтавцям не випускати тварин самих на прогулянку та у будь-якому випадку вішати на ошийник табличку з ім*ям, адресою та телефоном господаря.

Юлія Юрко-член правління БО «Юний Європеєць»
«Это 99%, что ваша собака или кот придут дамой» «Но бывают такие случаи, когда хозяева не находятся и животные пристраиваются к другим хозяинам или же просто бедные бегают где то по улицам, пока не найдут свое пристанище»

Також Майя Матвеєва повідомила, сьогодні команда Андрія Матковського розглядає можливість щодо створення у місті проекту Стерилізаційного центру для тварин.