Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
ГО «Соціальна справедливість» ініціювала всеукраїнське дослідження щодо проблеми тарифів у країні.
172

ГО «Соціальна справедливість» ініціювала всеукраїнське дослідження щодо проблеми тарифів у країні.

Громадська організація «Соціальна Справедливість» ініціювала всеукраїнське дослідження суспільної думки щодо проблеми вартості тарифів ЖКГ. Дослідження проводять у шести областях, зокрема і в Полтавській. Саме в нас протягом тижня тривало опитування населення і результати виявилися невтішними.

Микола Кашпіровський (керівник регіонального осередку ГО «Соціальна справедливість»
"Можемо сміливо сказати, що результати прогнозовані. Людей, як виявило достовірне опитування в Полтаві, було опитано понад тисяча, їх не влаштовує не лише ціна на комунальні тарифи, а і якість послуг. Більшість опитаних говорить, що готові платити такі високі ком послуги за високої зарплати. Щоб тарифи були обґрунтовані"
За даними опитування більшість українських сімей вимушені віддавати близько 50% свого бюджету лише за комунальні послуги. В той час, як в країнах Європи така часта становить від 7 до 20 %. Незадоволені цим і самі полтавці.

"Ні і ще раз ні, ви самі бачите які високі ціни, що не може потягнути їх
Можете запитати будь-якого українцяі він скаже, що ні
Дуже не задоволена. Дуже високі ціни на газ"

Послуги, які отримують українці, вважають у організації, не відповідають цінам, оскільки системи не модернізовують протягом тривалого часу. А держава, надаючи великі субсидії теж втрачає чимало коштів, які б могли бути спрямовані на вдосконалення систем, тому якість послуг стоїть на місці. Але вихід, вважають у громадській організації, є.

Микола Кашпіровський (кервник регіонального осередку ГО «Соціальна справедливість»і)
" Наразі ми бачимо, що потрібно робити чіткі зміни до законодавства. Законодавець приймаючи такі тарифи не зважає на те, що законодавство в цій сфері вже багато років не вдосконалюється і не відповідає вимогам громади. Ми і робимо це щоб виявити найбільш проблемні питання. "

На першому етапі своєї роботи «Соціальна справедливість» провела дослідження результати якого оприлюднять вже на початку лютого цього року.