Програма «Життя міста»

У розділі: 10407 відео | АрхівRSS
До 100-річчя роковин битви під Крутами у краєзнавчому музеї вшановували її Героїв.
58

До 100-річчя роковин битви під Крутами у краєзнавчому музеї вшановували її Героїв.

У День пам’яті Героїв Крут у краєзнавчому музеї провели екскурсію для студентів. Рівно 100 років тому відбулася битва між близько 400 українськими добровольцями та 4-х тисячною більшовицькою армією. Історію розвитку подій тих часів розповідали працівники музею та показували документальне відео.

Наталія Кузьменко, співробітниця краєзнавчого музею
 «Ми зараз будуємо нову державу уже багато років досі будуємо і можливо саме причиною того, що ми її так довго будуємо, є те, що ми погано знаємо історію наших попередників. Тієї України, яка почала творитися на теренах нашої держави з 1917 року.»

Викладач історії, який прийшов на захід разом зі своїми студентами наголошує, -- події, що відбувались під Крутами перегукуються з сьогоденними реаліями. Тому зараз важливо інформувати молодь та розвивати у них почуття патріотизму.

Станіслав Жуков, викладач
 «Зараз, коли відбуваються такі драматичні події на Сході України, звичайно тут є відголосок і до тих подій, які відбувалися 100 років назад. Такі певні можна сказати історичні аналогії.»

Наталія Кузьменко говорить, -- мета заходу - донести до молоді те, що наші предки боролися за незалежність України ціною власного життя і ми повинні це цінувати.

Наталія Кузьменко, співробітниця краєзнавчого музею
«В бою під Крутами брали участь в тому числі і наші земляки полтавці. Просто всі події, які відбувались в українській революції, вони відбувалися не десь, а в нашій державі, і вони відбувалися не з кимсь, а просто з нашими недалекими предками.»

Захід до Дня вшанування Героїв Крут у краєзнавчому музеї відвідало близько 100 студентів.