Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
Оперний співак Станіслав Зубар вперше представив слухачу свою сольну програму
193

Оперний співак Станіслав Зубар вперше представив слухачу свою сольну програму

Свій перший сольний концерт співак Станіслав Зубар присвятив пам’яті Дмитру Хворостовському, російському та британському оперному співаку з українським корінням. Він був володарем нагороди Opera News Award - міжнародної премії, яку вручають за внесок в оперне мистецтво. Помер він у 55 річному віці 22 листопада минулого року.

Cтаніслав Зубар, співак
 «Це мій улюблений співак. 2 місяці тому, нажаль, він покинув життя, але в шану йому я хочу провести цей концерт.»
Звучали романси російський класиків - переважно Чайковського та Рахманінова. Соліст займається вокалом вже 15 років. Його батько Олександр Зубар вважає ,- у майбутньому Станіслава чекає велика сцена. Адже, він ще в дитинстві поставив перед собою мету - бути співаком, та ніколи не сумнівався в правильності свого вибору.

Олександр Зубар, батько співака
 «Усі мрії, які були у нас починають здійснюватися. Він з самого дитинства хотів співати і уже у 8 років він записався у професійній студії. Потім інші були здобутки.»
«Навіть його запросили брати участь у 2-х оперних спектаклях.»

Станіслав Зубар поділився планами на майбутнє, -- незабаром проведе ще один сольний концерт, аби вшанувати пам’ять Василя Сліпака, оперного співака зі світовим ім`ям, який залишив сцену, щоб воювати на сході України та загинув від кулі снайпера.