Програма «Життя міста»

У розділі: 14363 відео | АрхівRSS
На Полтавщині запроваджують проект «Модернізації системи соціальної підтримки населення»
169

На Полтавщині запроваджують проект «Модернізації системи соціальної підтримки населення»

Знайти й допомогти дітям, батьки яких нехтують своїми прямими обов"язками - піднімають руку, не годують, взагалі виховують не належним чином - покликані рейди працівників профільних служб. Вони , а також інші заходи , що вживаються в області щодо запобігання дитячій безпритульності, бездоглядності говорили на апаратній нараді в голови облдержадміністрації.

 Інна Конончук начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА
" В минулому році було проведено 654 таких рейди, виявлено 240 дітей, 94 дитини було вилучено з небезпечного середовища, 146 дітей попереджено. А також попереджено 902 батьків та 7 посадових осіб."

За словами начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Інни Конончук - в області реалізовуватимуть проект «Модернізації системи соціальної підтримки несення». В його рамках буде напрацьований регіональний план реформування інтернатних закладів і переведення дітей до сімейних форм виховання.

 Інна Конончук начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА
". Зміна системи інституційного догляду та виховання не полягає в закритті інтернатів. Вона передбачає створення коли виховання в сімейному оточенні буде пріоритетом. В наслідок цього буде відсутня потреба у влаштуванні дітей до інтернатних закладів.."

Ініціатором проекту став губернатор Валерій Головко. Він поставив завдання начальнику служби у справах дітей за певний період часу змінити підходи до виховання та перевести дітей з інтернатних закладів до більш сімейного виховання.

 Валерій Головко голова ОДА
" Давайте включимося разом з органами місцевого самоврядування, районними державними адміністраціями, міськими головами в реалізацію цієї стратегічно-важливої теми, щодо виховання нашого майбутнього покоління. "

Ще одне питання, яке розглянули на засіданні - щеплення від керованих інфекцій таких як віспа, дифтерія та правець. Проте головну увагу присутніх зосередили на вакцинації дітей та дорослих від кору.

Віктор Лисак директор Департаменту охорони здоров’я ОДА
" Є сьогодні вакцина - це 1666 доз, ми звернулися до штабу МОЗ є підтвердження Міжнародного дитячого фонду «Юнісеф». Для чого я це говорю, тому що ми сьогоні розприділяємо і дивимось де є необхідність своєчасного проведення і переросприділення вакцини. "

Вакцинація дитини від кору є обов’язковою - додають спеціалісти - тому вони закликають батьків не відмовлятися від щеплень.