Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
До Полтави завітав Заступник Міністра Інформаційної Політики України Дмитро Золотухін.
129

До Полтави завітав Заступник Міністра Інформаційної Політики України Дмитро Золотухін.

До Полтави із робочим візитом завітав Заступник Міністра Інформаційної Політики України Дмитро Золотухін. Основний пріоритет роботи міністерства сьогодні - , зауважив, - інформаційна безпека громадян. Тому здійснюють моніторинг неправдивого контенту, та розповідають українцям як розпізнати його самостійно.

Дмитро Золотухін- Заступник Міністра Інформаційної Політики України
«Людина завжди буде сприймати ту інформацію, яка сприймається нею як своя» «Механізмом маніпулювання свідомості є використання емоцій»«Радості, гніву, ярості, гострого відчуття справедливості, то для мене, як для людини, яка цим займається, це є сигналом, що тобою намагаються маніпулювати»

Обговорили у ході зустрічі і впровадження предмету медіаграмотность у школах України. Зокрема у Полтаві у 28-й вже більше року ведеться такий спецкурс. Дмитро Золотухін, вважає, що підростаючому поколінню потрібно вчитися фільтрувати та аналізувати усю отриману інформацію, аби не стати жертвою неправдивих фактів .

Дмитро Золотухін- Заступник Міністра Інформаційної Політики України
«Для того, щоб досягти ефекту в цій сфері ми зараз повинні розробити освітні програми, які почнуть свою дію з дитячих садочків і з молодших класів»«Для того, що ми отримали здорове суспільство, яке буде себе само захищати від інформаційних маніпуляцій нам потрібно, щоб ця генерація виросла, на даний момент перед нами стоять дуже конкретні задачі»

Також, у ході візиту, Дмитро Золотухін провів лекцію на тему «Впровадження технологій медіаграмотності та інформаційної безпеки в системі освіти».