Програма «Життя міста»

У розділі: 14320 відео | АрхівRSS
В Полтавській дитячій художній школі вперше відбулась виставка художників-аматорів Миколи Лахижі та Леоніда Колєснікова
116

В Полтавській дитячій художній школі вперше відбулась виставка художників-аматорів Миколи Лахижі та Леоніда Колєснікова

В Полтавській дитячій художній школі відкрилася виставка художників-аматорів Миколи Лахижі та Леоніда Колєснікова. Перша доросла , як кажуть тут, експозиція. Бо до цього стіни школи прикрашали лише дитячі твори. Митці представили природу - пейзажі Америки, Чорногорії та України. Ось це одні з останніх робіт Леоніда Колєснікова, їх він створив під час поїздки західною Україною.

 Леоніда Колєснікова художник-аматор
" У меня представлена сегодня несколько работ масленая пастель, это работы - «Говерла» и горные реки Карпат. "

Вихованці художньої школи Валерії Дубовик - сподобались роботи обох майстрів. За словами дівчини - вони ніби переносять її в ті місця де створювались картини.

 Валерії Дубовик учениця Полтавської дитячої художньої школи
"Раніше я не бачила цих робіт, але вони дуже гарні, вони такі ніжні, справжні. Коли я дивлюся на ці картини мені здається, що я поринаю в ті коли вони їх малювали. "

Директор дитячої художньої школи Ірина Конопля розповідає - такими виставками, хочуть прищепити дітям любов до мистецтва. Адже не у всіх є можливість відвідувати галереї, художні салони та інші мистецькі заклади.

 Ірина Конопля директор Полтавської дитячої художньої школи
"В нас є дуже чудова виставкова зала. Ми намагаємося використовувати цю виставкову залу, щоб вона давала змогу дітям нашим переглянути твори митців, які живуть на Полтавщині. "

Виставка триватиме до кінця лютого, тому всі бажаючі зможуть переглянути роботи художників.