Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Батьківщинівці Полтави підбили підсумки роботи за останні два роки та обрали нове партійне керівництво
113

Батьківщинівці Полтави підбили підсумки роботи за останні два роки та обрали нове партійне керівництво

Батьківщинівці Полтави обрали собі нове керівництво , на звітньовиборчій конференції , яку проводять раз у два роки, заслухали звіти голови парторганізації, бюро та контрольноревізійної комісії.Підбили підсумки роботи за відповідний період. На сьогодні, говорилося на зустрічі у рядах партії у Полтаві майже півтори тисячі осіб. 29 первинних організації, три районних.У радах усіх рівнів працюють депутати від Батьківщини, вирішують наболілі питання полтавців.А це і проблеми у сфері житлококомунального госпордарства і як оформити ті чи інші документи, отримати матеріальну допомогу та багато іншого.

Анатолій Рудич
 голова Шевченківської районної парторганізації ВО Батьківщина
"Хвилюють питання комунальних платежів, питання охорони здоровя, медреформа, неможливість працевлаштування після 50 років, низькі пенсії, партія батьківщина старається на контролі тримати всі ці питання і по можливості вирішувати дані питання через місцеві орани влади."


Анатолій Клименко
 голова Подільської районної парторганізації ВО Батьківщина
"В цей непростий час, який сьогодні в країні, люди підтримують батьківщину, це видно і по результатам виборів і по тому як люди звертаються до нас, пройшли районні конференції , керівники отримали довіру від партійців. Вступають нові люди дуже багато вступають в ряди Батьківщини."

Відзначили на міській партійній конференції і активність молоді, яка вливаться в ряди Батьківщини та прагне змінити ситуацію на краще не тільки у місті та області, а й у нашій країні !

 Валерій Тесленко
голова Полтавської міської організації ВО Батьківщина
"Мені особливо приємно що до нашої партії вступило багато молоді, а це нова кров, нове бачення, і я впевнений що молодь як локомотив вона буде розвивати не тіки наше місто а й нашу державу. "


По завершенню обговорень та дискусій учасники конференції обрали голову міської організації.-за одностайної підтримки вдруге ним став Валерій Тесленко. Також сформовано бюро міської організації у складі 11 осіб та контрольноревізійну комісію.
Як зазначив перший заступник голови обласної організації партії Олег Бєлоножко сьогоднішні результати виборів в отг свідчать про зростання позиції Батьківщини у партійному середовищі.

Олег Бєлоножко
1-ий заступник голови обласної організації ВО Батьківщина
"Партія Батьківщина єдина політична сила, яка має власну розгалужену...про що наголошує Богдан Руслан Дмитрович. "

Серед пріоритетних завдань подальшої роботи батьківщинівців мова йшла про тісніший взаємозвязок між депутатами різних рівнів,активізацію роботи з виборцями, формування кадрового резерву та співпрацю з громадськими організаціями.