Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
Стартував очний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель Року 2018".
107

Стартував очний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель Року 2018".

Вчителі Полтавського регіону готуються до завершального етапу конкурсу Учитель Року 2018. Свою педагогічну майстерність продемонструють 20 педагогв з різних куточків області. Вони вже успішно пройшли 4 етапи а попереду, завершальний- відкритий урок.

Наталія Корягіна-перший проректор ПОПІПО
«На відбірко вий етап у нас було подано 69 робіт, учасники представили свій власний досвід, вони пройшли тестування з фаху. А сьогодні це 20 кращих з кращих» «Під час конкурсного уроку вчитель покажу всю свою фахову майстерність»

На конкурсі вчителі змагались у таких номінаціях, як українська мова та література, німецька, фізика та фізична культура. 7-8 лютого на них чекає відкритий урок у полтавській школі №38, їх учнями будуть переможці міських та обласних олімпіад. Після чого у кожній з номінацій визначать 1 переможця та 4 лауреатів.

Єлизавета Шарій-Якубовська-голова фахового журі з німецької мови
«Ми будемо перш за все оцінювати знання з німецької мови, але у нас вже всі вчителі, вже ця 5-ка фіналістів, які стануть лауреатами цього конкурсу дуже сильні, тому ми сподіваємось, що ці 2 дні будуть для нас дуже цікавими та продуктивними»

Вчитель української мови та літератури Кременчуцької гімназії№5 Ольга Суворова говорить, працює на цій посаді понад 17 років. У конкурсі бере участь вперше. Напередодні вона вже вдало захистила свій педагогічний досвід, пройшла тестування і зараз, говорить із впевненістю готова до відкритого уроку. Конкуренції ділиться, не боїться.

Ольга Суворова- Вчитель української мови та літератури Кременчуцької гімназії№5
«Я відчуваю позитивний настрой своїх колежанок, я відчуваю щире таке ставлення, я думаю, що це простонабуття досвіду і спілкування із цікавими людьми, які теж володіють, якимись цікавими методиками»

9 лютого відбудеться Церемонія нагородження переможців та лауреатів обласного туру конкурсу.