Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
У Полтаві правоохоронці разом  з представниками транспортного управління ОДА перевіряли перевізників, які обслуговують приміські та міжміські маршрути
169

У Полтаві правоохоронці разом з представниками транспортного управління ОДА перевіряли перевізників, які обслуговують приміські та міжміські маршрути

Поруч з обласною радою перевіряють автобуси та маршрутки, які претендують на перевезення пасажирів приміськими та міжміськими маршрутами Полтавщини. Така нагода випаде не всім. Черговий конкурс серед перевізників призначений на 20 лютого.

Тарас Полтавець, інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Полтави
"Протокол проходження обов»язкового технічного контролю, полюс цивільно-правової відповідальності, наявність медичної довідки водія. Також здійснюється зовнішній огляд автобуса. "

Особливу увагу звертають на протектори шин і зовнішнє світло.

Юрій Кривошеєв, начальник Управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
"Є ще переваги у перевізників, які мають свої додаткові бали по тому як вони утримують підприємство, щоб у нього не було зауважень до цього, чи є в них свої механіки, лікарі, які щоденно проходять огляд водіїв. "

Вкотре заявляє на конкурс свої 4 автобуси Василь Титик. Перевізник із солідним стажем у своєму транспорті не сумнівається. Вже 5 років чоловік обслуговує маршрути Кременчук-Полтава та Горішні Плавні - Полтава.

Василь Титик, перевізник
" Слідкуємо за автобусами - технічний стан в першу чергу. Безпека - це для нас головне. Стараємося все вчасно змінювати, але на сьогоднішній це день дуже дорого великі транспортні засоби.
 Обслуговування все в доларах, євро."

Чоловік показує комфортабельний салон свого автобусу

А ще укомплектовану аптечку
Але, ймовірно через мороз, двері аварійного виходу заклинили. Протягом години водій пообіцяв все владнати.
Більш грубе порушення, а саме незаконно встановлене додаткове сидіння в салоні, інспектори знайшли вже в іншого перевізника.

Тарас Полтавець, інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Полтави
"Згідно Свідоцтва реєстрації - 30 пасажирських сидінь, а дійсно було встановлене 31. Але він повідомив нам, що цей недолік усуне - демонтує дане сидіння і додатково дасть автобус нам на огляд. "

Перевірка триватиме 2 дні, 6 та 7 лютого. За цей час планують оглянути близько 40-ка транспортних засобів.