Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму
147

Засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

Додаткових понад 3 мільйони гривень необхідно, для того, щоб в області все ж таки побудували 20, а не менше, сучасних спортивних майданчиків. Про це говорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. За словами голови комісії Олександра Алексюка - коштів не вистачає через зростання цін.

 Олександр Алексюк голова постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму
" Та сума 11 200 000 тисяч, яку ми приймали на сесії вона вже нам не достатня. Ми на цю суму замість 20 можемо отримати 13. Тому ми зустрічалися з губернатором, ми йому дуже вдячні. Валерій Анатолійович пішов на те що кількість залишається та ж сама. Ми додаємо 3 мільйони 200 тисяч і виходимо на ту ж саму кількість. "

Окрім цього на комісії повідомили - 25 % від загальної кількості майданчиків мають бути багатофункціональними.

 Олег Сазонов депутат ОР
" Цінна одна і та ж, зате діти можуть прививати різні види спорту, не тільки з міні-футболу, а також і баскетбол і теніс і гандбол і волейбол."


На нараді також підбили підсумки виконання в 2017 році обласної Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015-19 роки. А також визначили пріоритетні напрямки роботи на 2018 рік.

 Олександр Лелюк заступник відділу Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА
"Висвітлення інформації, створення сучасного веб-порталу, який значно підвищить рівень інформування населення в рамках реалізації програми та інших інформаційних послуг. "


Також важливий напрямок роботи - додали спеціалісти - є робота з новоствореними об’єднаними територіальними громадами.