Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Центр Надання Адміністративних Послуг Полтавської міської ради святкує свій перший ювілей
230

Центр Надання Адміністративних Послуг Полтавської міської ради святкує свій перший ювілей

Центр Надання Адміністративних Послуг Полтавської міської ради святкує своє перше 5-ти річчя. На початку відвідувачів центру обслуговували лише 4 державних адміністратора і надавалось 15 дозвільних послуг. Зараз в центрі 23 фахівця, які надають близько 100 видів послуг, серед яких і оформлення паспортів, реєстрація місця проживання, державна реєстрація земельної ділянки. Та і на цьому розвиток центру не зупиняється. Вже близько тижня у Центрі можна оформити як закордонний паспорт, так паспорт гроадянина України у формі ID-карти. Для надання якісніших послуг, усі фахівці регулярно проходять кваліфікаційні курси.

Юлія Олексієнко-адміністратор ЦНАП
«Адміністратори пройшли стажування, готувалися, вивчали усі нормативно-правові документи згідно цих послуг і зараз ми приймаємо, на даний час зауважень від клієнтів не було» «За цей період, що ми приймаємо, звернулось десь осіб 150»

Оперативна та якісна робота центру неможлива без сучасного обладнання. За підтримки депутатського корпусу виділено значні кошти на придбання необхідного комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, копіювальної техніки, меблів для обладнання робочих місць адміністраторів. В центрі облаштовані рецепція та термінали сучасного європейського зразку. Окрім того, встановлені інформаційні стенди, автоматизовану систему керування чергою та впроваджено «особистий кабінет замовника».Все це дає можливість більш якісно та оперативно надавати адмінпослуги та збільшувати надходження до міського бюджету

Олександр Мамай-Полтавський міський голова
«Тільки за минулий рік до міського бюджету, не до державного надійшло понад 17 мільйонів гривень, тому сьогодні є чим пишатись і сьогодні ми будемо втілювати все більше і більше послуг для того, щоб один наш мешканець територіальної громади, прийшов в ЦНАП і отримав не просто консультацію, а саме отримав цю послугу»

Звертаються до центру із різних питань. Тільки за 2017 рік було подано понад 60 тисяч заяв. Мешканці говорять - задоволені роботою, усі питання вирішуються швидко та доступно, а головне без довготривалих черг.

Володимир Орендаренко
«Прийшов сюди отримати послугу на закордонний паспорт»Я вчора прийшов, взяв тут номерочок і сьогодні прийшов на 10:20 і на 10:20 мене запросили, я думаю, що»«Хвилин 30 все це оформлювалось, досить бистро»

Валерій Радько
"Описать ребенка мы пришли сюда» «Сейчас рамного лучше, электронная, на табло все набрал, дали номерок, вызвали, все пришли буквально пару минут»

Максим Курило працює в Центрі вже 4 роки. Чоловік розповідає - попри велике навантаження та напружений графік, свою роботу любить:

Максим Курило-адміністратор ЦНАП Полтавської міської ради
«Відчуваєш задоволення від того, що ти просто допоміг людині вирішити її особисте питання, яке вона фактично не могла задовольнити і вже довгий час вирішити»

Для зручності громадян центр надання адміністративних послуг працює щоденно, без перерви на обід з 8 до 17.15, а два рази на тиждень - з 8 години до 20 години. Вихідний - у неділю