Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Чиє ім`я носитиме аеропорт у Полтаві?
67

Чиє ім`я носитиме аеропорт у Полтаві?

Яку назву отримає Міжнародний аеропорт «Полтава». На сайті обласної ради розмістили онлайн опитування. В ньому пропонують полтавцям обрати діяча, на честь якого й буде названий повітряний вокзал. Серед претендентів: Микола Гоголь, Іван Котляревський, Іван Мазепа, Симон Петлюра , Григорій Сковорода. Це має популяризувати історію нашого краю далеко за його межами- вважає заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Анатолій Ханко заступник голови ОР
" Ми подивимось якраз вподобання наших мешканців полтавської області. Стосовно наших відомих політичних діячів і діячів мистецтва. І отримаємо якраз ту назву аеропорту, яка потрібна. Тому, що як на мене все таки аеропорт повинен нести назву, тієї людини, яка символізує Полтавську область. "

Опитування триває. Тим часом полтавці мають різні точки зору, в тому числі й не називати аеропорт конкретним прізвищем, нехай і відомої на увесь світ постаті. Нехай залишається Міжнародним аеропортом Полтава.

Діана
" Івана Котляревського - а чому? - Він мені більше подобається і більше він зробив для України. "

- Аня
" Ну, Іван Мазепа.Можна назвати на честь нього. "

 Тетяна
 "Аеропорт тай аеропорт, навіщо йому ще назва якась. "

- Віталій
" Хай спочатку його нормально зроблять і відкриють, щоб він працював нормально. А потім вже можна й за назву подумати. ".

 Наталія
" Гоголь обов’язково або Котляревський. - А чому? . Щоб наші діти знали й не забували, що в нас були такі видатні люди - Котляревський, Гоголь. "

Голосування триватиме до 31 березня. Після цього на сесії облради депутатам нададуть проект рішення, який вони підтримають, або ж навпаки.