Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Проблеми медичного забезпечення учасників АТО розглянули на комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення
67

Проблеми медичного забезпечення учасників АТО розглянули на комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення

Cанаторії, що увійшли у державну програму, будуть зобов’язані надавати психологічну допомогу воїнам АТО, майданівцям та воїнам-інтернаціоналістам. Цим будуть займатись мультидисциплінарні команди. З 24 лютого вступають в силу зміни до Закону Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту. Всього, на оздоровлення вояків та для відпочинку їх сімей у санаторно-курортних закладах, з обласного бюджету виділили 2 мільйони гривень. Якщо за путівку доведеться платити, обіцяють компенсувати 2 тисячі. Актуальні проблеми медичного забезпечення учасників АТО розглядали на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціального захисту.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров`я Полтавської ОДА
«Змінена медико-технологічна допомога даним категоріям людей. В наших гостіталях сьогодні створено мультидисциплінарні команди. Вони є сьогодні працюють, де є сьогодні психологи, психотерапевти і таке інше.»

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко зазначає, -- тільки в нашій області України застосований спрощений механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги для учасників бойових дій та їх сімей. Він передбачає одне звернення до управління соціального захисту, замість декількох до кожної з установ.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА
«Взято на облік 10771 учасник бойових дій. 240 у нас інвалідів війни. Тобто, підняття півня соціального захисту у нас у області дуже важливо. Інвалід війни чи сім`я загиблого один раз звертається тільки в управління соціального захисту, і уже управління соціального захисту повідомляє всі комунальні установи.»

Ще одним з найбільш обговорюваних питаннь на засіданні був попередній розгляд проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної Програми відзначення кращих медичних працівників на 2017-2020 роки». На комісії одноголосно вирішили включити до програми працівників інтернатних закладів.