Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
У День Святого Валентина у Полтаві одружилося 23 пари
180

У День Святого Валентина у Полтаві одружилося 23 пари

Це щасливі молодята Дмитро та Анстасія. 14 лютого, у День всіх закоханих вони сказали один одному своє довгоочікуване «Так».

Із трепетом обмінюються весільними обручками і тепер стають новою щасливою родиною Колісників.

Саме ж подружжя розповідає, разом вже більше року, ще з перших днів відносин знали-їх звела доля. Познайомились у соціальній мережі, і з тих пір, говорять, нерозлучні. 14 лютого одружуються не випадково, адже вірять їх кохання буде на все життя.

Дмитро, Анастасія Колісники-подружжя
«Оно само как-то пришло, люблю ее. Немножко страшно,много людей, но в принципе хороше, я рад очень, Хвилювання, радість. И раз в жизни конечно, сейчас все эмоции сразу, зараз багато гостей, багато емоцій»

Особливим сюрпризом на святі для подружжя став візит міського голови Олександра Мамая. Говорить, 14 лютого особливе свято, адже саме кохання здатне надихати людей на подвиги та робити життя щасливішим. Очільник міста урочисто вручив молодятам свідоцтво про шлюб та дав важливе доручення-подарувати місту нового мешканця. А всіх гостей та полтавців вітає зі святом.

Олександр Мамай-Полтавський міський голова
«Мабуть, найприємніше вітання і привітання для всіх жінок сьогодні це наші діти, це отакі янголочки, які є завжди в нашому житті, і користуючись нагодою я хочу привітати сьогодні всіх без виключення закоханих, я впевнений, що в нашому місті незакоханих просто немає, кохати можна не тільки дівчину, але і своїх дітей, рідних, маму, тому вітаю всіх без виключення з Днем Святого Валентина»

Загалом цього дня у Шевченківському РАЦС вступили у шлюб всього 23 пари міста, серед них найстаршому нареченому 64 роки. Також додає, цього дня діє акція «Кохання поза часом», тобто кожен бажаючий до 12 години ночі може подати заяву про реєстрацію шлюбу.

Олег Тимченко-начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області
«Приємним подарунком для наречених стане безкоштовне проведення «Обряду Заручин», ну і звісно, хочеться відмітити і про те, що цього дня мають намір одружитися 8 пар в межах «Шлюбу за добу»

Та найбільш неочікуваним сюрпризом для наречених став подарунок від міського голови. 25 лютого на 3 дні щасливе подружжя відправиться до романтичного міста Лева. Але поїдуть вони туди не самі, а із своїми друзями.

Олександр Мамай-Полтавський міський голова
«25 лютого на 3 дні, 6 путівок, безкоштовно з харчуванням, екскурсіми, дорогою це наш подарунок ще раз всіх вітаю»

А молодята в свою чергу запросили Олександра Мамая на своє срібне весілля