Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Доцільне розподілення фінансів обговорили на засіданні профільної комісії міської ради
47

Доцільне розподілення фінансів обговорили на засіданні профільної комісії міської ради

Вільний залишок видатків державної субвенції за 2017 рік становить понад 355 млн грн. Ці кошти розподілятимуть 16 лютого на сесії міської ради, але перед тим свої рекомендації щодо доцільного їх використання, обговорюють члени постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів в ході засідання.

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління МВК
"В суму, яку ми спрямовуємо на видатки, враховано всі пропозиції, які були розглянуті на сесіях 2017 року"

Андрій Матковський, депутат міської ради
"Наче гроші й великі, але проблем дуже багато і тому нам треба визначати пріоритети. Сьогодні пріоритетом №1 є ЖКГ і тому більше 180 млн буде направлено саме на сферу ЖКГ."

У цей перелік входять капітальні ремонти доріг, дворових проїздів, заміни покрівель у житлових будинках, комунікації тощо. 30 з половиною мільйонів гривень необхідно на будівельні роботи басейну, що по П.Юрченка, 22 млн гривень - на закінчення програми по заміні вікон у міських школах, а ще на ремонти стадіонів і спортивних залів, майже в половину менше - 12 мільйонів хочуть віддати на дитячі садки.

Андрій Матковський, депутат міської ради
"Дитячі майданчики - це дуже серйозна проблема у нашому місті. Вони старенькі, їх треба ремонтувати, це з одного боку, а з іншого, щоб наші діти могли більше займатися спортом. Тому крок за кроком ми будемо умови створювати в усіх районах нашого міста. Тут теж є спеціальна програма і виділені 1,5 млн. грн."

А якщо депутати міськради затвердять на сесії виділити ще 500 млн. грн. під цільову програму, то вже цього року у Полтаві почнуть сучасними науковими методами боротися з амброзією - зауважив Андрій Матковський.
Серед сумних звісток - знизити податки підприємцям 2 групи на цій сесії не вдасться, оскільки це рішення не погодила регуляторна служба. Втім, депутати не опускають рук, займатися цим питанням повторно доручили фінансовому та юридичному управлінням міськвиконкому. До нього повернуться на наступному засіданні комісії.
Також депутати доручили очільниці бюджетного управління Тетяні Чумак розробити детальний і головне доступний звіт про бюджет за 2017 рік. Його найближчим часом оприлюднять на сайті міської ради та у газеті Полтавський вісник у вигляді таблиці.