Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Керівники телеканалів "ІРТ"та Студія "Місто"підписали договір про співпрацю із ТРК "Лтава"
199

Керівники телеканалів "ІРТ"та Студія "Місто"підписали договір про співпрацю із ТРК "Лтава"

Керівники телеканалів «ІРТ» та Студія «Місто» підписали догорів про співпрацю з «Лтавою». Тепер вони будуть обмінюватись суспільно важливими відеоматеріалами. Директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+» Ігор Кужик говорить, -- основна мета медійників - донести потрібну глядачу інформацію. Йому приємно, що колеги не ставлять конкуренцію та питання рейтингів вище, ніж інтереси полтавців.

Ігор Кужик, директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+»
«Не зважаючи на те, що ми є приватною телекомпанією, ми не забуваємо за соціальну складову нашої роботи. Це інформувати вчасно, об’єктивно нашого глядача про ті важливі події, які відбуваються в Полтаві, які відбуваються в регіоні. Сьогодні ми об’єдналися і визначили нашу основну мету - донести важливу інформацію до глядача.»

Менеджер регіональної філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА» Євген Сердюк роз’яснює, -- коли знімальна група одного з телеканалів зафіксувала важливу для народу подію, варто нею ділитись.

Євгеній Сердюк, менеджер філії НСТУ «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
«Це така рамкова угода, яка укладається між телеканалами, які працюють в Полтаві, для того, щоб цей обмін, він спростився і цей обмін був задокументований, що кожна із телекомпаній Місто, ІРТ і Лтава довіряють один одному в цих питаннях.»

Між телеканалами ІРТ та Студія Місто договір про співпрацю уже існує. Олексій Черкас, директор телеканалу Студія «МІСТО» переконаний, -- співпраця з «Лтавою» важливий крок у розвитку телебачення на Полтавщині.

Олексій Черкас, директор телеканалу Студія «МІСТО»
«Це важливий крок взаємодії наших каналів. Колеги спілкуються. Інколи наші матеріали можуть бути корисні нашим колегам з Лтави, інколи їх матеріали.»

Керівники полтавських телеканалів домовилися в перспективі про подальше поглиблення співпраці.