Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
Засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування розпочинають із транспортних питань
54

Засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування розпочинають із транспортних питань

Засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування розпочинають із транспортних питань. Розглядають проект рішення одного з депутатів щодо встановлення тарифів на перевезення громадян.
Для обговорення запросили економістів, транспортників, перевізників та громадськість. За словами начальника відділу тарифної політики та моніторингу цін Людмили Ванькової 5 грн – цілком огрунтована ціна.

Людмила Ванькова, начальник відділу тарифної політики та моніторингу цін міськвиконкому

"В тарифі, який приймався в 2015-му році і на сьогоднішній день вартість паливно-мастильних матеріалів піднялася на 40%, газу також, вартість електроенергії у 3 рази і вартість мінімальної з/ також піднялася у 3 рази. Якщо взяти індекс цін протягом 2015 і який планується на 2018 рік, то вартість тарифу у 2018 році 5 грн. 40 коп."

Перевізники ж, коли зверталися до мера із власними розрахунками, взагалі просили, щоб тариф їм встановили від 5 з половиною до 6 грн. Олександр Мамай на це не погодився і разом вони дійшли до спільного знаменника – тобто сьогоднішньої вартості проїзду.
Серед інших питань порядку денного засідання – виділення 500 тисяч гривень на освітлення пішохідних переходів у вечірній час по Програмі безпечне місто.

Олег Бєлоножко, голова постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму МР

"Пішохідні переходи до шкіл, дитячих садочків. Буде освітлено близько 100 пішоходних переходів. Спектр освітлення дозволяє водію бачити пішохода з відстані 50-100 метрів, що навіть коли пішохід не ступив на проїжджу частину."

А от куди кошти не знадобляться, так це на створення двох додаткових автопарковок. З відповідним проектом до членів комісії звернувся Микола Шевельов, начальник управління з питань містобудування та архітектури.

Микола Шевельов, начальник управління з питань містобудування та архітектури міськвиконкому

"Влаштування додаткових паркувальних майданчиків під охороною дасть змогу розвантажити територію дворових просторів від припаркованих автомобілів. По вулиці Героїв Сталінграду з використанням існуючого заасфальтованого майданчику та на Леваді поруч заправки БРСМ, поруч з існуючою стоянкою Полтавасервіс."

Пропозицію Шевельова депутати більшістю підтримали. Тепер ці питання розглядатимуть на сесії міської ради, яка відбудеться вже 16 лютого.