Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
Квіти - приємний подарунок чи клопоти у святковий день?
105

Квіти - приємний подарунок чи клопоти у святковий день?

Перед тим як робити приємний подарунок коханій людині на Валентинів день переконайтесь, що він безпечний. Полтавець Роман Королецький напередодні свята вирішив зробити дружині сюрприз - подарувати букет квітів. Розповідає - в магазині обрав композицію, розраховувався й поніс подарунок додому. Проте сюрприз вийшов невдалим.

Роман Королецький полтавець
"Мені видали чек, продали квіти, але на них натягнули пакет мусорний. Я не подивився поїхав додому, відставив квіти в другому місці, щоб жінка не бачила. Через дві години пішов підняв цей кульок, а вони чимось оббризкані. Квіти через 2 години стали чорні."

Ось таку картину побачив Роман Королецький через 2 години, коли відкрив квіти. Проте, якби на цьому негаразди скінчилися... Чоловік почав чхати, а на шкірі з’явився висип, такі ж симптоми були і в його вагітної дружини.

Роман Королецький полтавець
"Я не знаю в пакеті щось було чи в квітах.. Але більше хвилююсь, що в мене жінка на 9-у місяці вагітності і не знаю чим все скінчиться. Поки, що я катаюсь по лікарням."

Полтавець одразу поїхав до магазину, де придбав букет, аби йому повернули кошти, чи замінили на новий. Проте, бажаного він так і не дочекався ,говорить - власник квіткової крамниці відмовився вирішувати проблему.

Роман Королецький полтавець
"Мене просто відвернули і сказали - от ми вам квіти продали, якщо ви виходите за поріг за двері, то ми ніякого відношення до цього не маємо - робіть що хочете."

Наша знімальна група поїхала до того магазину, аби запитати у власника Віталія Заможного, чому той не погодився повернути кошти чи замінити квіти. На, що він відповів - завжди повертає кошти, коли приходять покупці і цього вимагають, але якщо букет не зіпсований, чи у належному товарному стані. Та додає - нічим квіти в його магазині не обробляють.

Віталій Заможний власник квіткового магазину
"Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», що він може повернути цей товар, але він має бути в належному стані. Після моменту купівлі продажу відбувся договір і право власності перейшло до нього. Він мав забезпечити умови зберігання, хоча б не обморозити."

Адвокат Романа Королевського зазначив - будуть звертатися до відповідних служб, аби вирішити це питання.

Михайло Саламаш адвокат
"Зате, що продавець не виконав вимоги покупця, щодо заміни товару на нього може бути застосований штраф у десятикратному розмірі від вартості. Вже підготовлена скарга до Управління захисту прав споживачів.

Тим часом власник квіткового магазину, теж не збирається сидіти склавши руки. Розповідає - подасть позов до суду на покупця - про захист честі та ділової репутації.