Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Питання про фінансову допомогу Головному управлінню Нацполіції у Полтавській області на 2018 рік розглянули на засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності
53

Питання про фінансову допомогу Головному управлінню Нацполіції у Полтавській області на 2018 рік розглянули на засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності

Вобласній раді відбулося засіданння постійної комісії з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників АТО. До порядку денного увійшло 6 питань. Зокрема, розглянули звернення про виділення коштів на забезпечення законності, правопорядку та оборонної роботи на 2018 рік.

Сергій Соловей, заступник голови комісії ОР з питань правоохоронних органів, боротьби з корупцією
«Держава забезпечує їх в тій чи іншій мірі, але цих коштів дуже мало і тому періодично і правоохоронні органи і військові звертаються до полтавської ОР з проханням профінансувати ті, чи інші заходи для підтримки їх життєдіяльності. Ми заслухаємо на що їм потрібні кошті і скільки, чи готові проекти для цього чи ми можемо це профінансувати»

Начальник установи "Божковська виправна колонія № 16" Валерій Гежа, звернувся до комісії, з проханням виділити 300 тисяч гривень на продовження ремонтних робіт та модернізації.

Валерій Гежа, начальник установи "Божковська виправна колонія № 16"
«Для продовження робіт на 2 дільниці і теж саме ми будемо проводити власними силами і власними коштами, тобто це на придбання матеріалів, а все далі ми будемо самі робити цю роботу»

Рішення комісії - погодити виділення коштів. Також, серед ряду питань розглянули і виділення фінансової допомоги Головному управлінню Нацполіції у Полтавській області на 2018 рік.

Олександр Біленький, голова Полтавської ОР
«Вони просять 9 мільйонів гривень, тобто в принципі виділення цієї суми є адекватним, хоча, фактично навантаження бюджетне, воно повинно йти із державного бюджету, але ми всі розуміємо, що ситуація і втручання обласного бюджету все таки це наша територія і наші люди, тому я переконаний осторонь стояти ми не будемо бюджетування наших правоохоронних органів»

Також у ході комісії обговорили і про перейменування населених пунктів Черкащанської та Петрівської сільрад.