Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування
97

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

Надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, подовження права користування земельними ділянками, розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Ці та інші питання розглянули на засіданні профільної комісії міської ради. Зокрема, присутні говорили про надання згоди на розміщення багатофункціонального спортивно-ігрового майданчика по бульвару Богдана Хмельницького, 20а.

Микола Шевельов, начальник Управління з питань містобудування та архітектури МР
"Пропонується надати дозвіл на розміщення зазначеного спортивного майданчика та надати дозвіл на розробку землевпорядної документації. Даний об’єкт буде будуватися в рамках програми «Партиципаторного бюджетування».
Пропозицію підтримали одноголосно. Перейшли до розгляду питання про передачу з комунальної в державну власність відрізку траси Київ-Харків-Довжанський. Стан цієї дороги в жахливому стані, адже там постійно курсують вантажІвки, автобуси та інші габаритні транспортні засоби.
Юрій Трегубов, начальник Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру
"В переважній більшості ця частина дороги використовується для транзитного транспорту, який йде з інших міст. Було прийнято рішення Полтавською міською радою про передачу цього об’єкта, як дороги в межах міста Полтави, в державну власність, для того, щоб цю ділянку дороги обслуговувала наша служба автомобільних доріг."

Загалом 15 основних та 2 додаткових питань прядку денного погодили і тепер їх розглянуть на 14-ій сесії міської ради.

Володимир Корчака, голова постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування
"Наше управління підготувало якісно проекти рішень. Тому всі питання, які пропонувалися комісією погоджені, для розгляду на сесії Полтавської міської ради."

14-а сесії міської ради відбудеться 16 лютого