Програма «Життя міста»

У розділі: 12062 відео | АрхівRSS
354 мільйони гривень розподілили  на сесії міської ради
80

354 мільйони гривень розподілили на сесії міської ради

14 сесія 7 скликання міської ради розпочаляся зі змін у складі фракції Самопомічі. Її попередній голова Ігор Окіпнюк склав свої повноваження. Замість нього мандат отримав Сергій Будко. Очолює відтепер фракцію Самопомічі у міській раді Дмитро Сенчакович.
Після організаційних моментів розпочалися виступи громадськості.
І тільки майже через годину депутати врешті перейшли до розгляду питань порядку денного. На початку головне - звіт про виконання міського бюджету за минулий рік, за ним - затвердження змін до показників на поточний. Обидва питання більшістю голосують за. Мер відзначив злагоджену роботу депутатського корпусу.

Олександр Мамай, міський голова
"Сьогодні додали кошти на освіту, на управління охорони здоров»я, на управління комунального господарства. Тому що дійсно п»ятиповерхові будинки, яким більше 40 років, і які ніхто не ремонтує. Якщо ви звернули увагу, за останні 5 років ми у дворах м-ів Алмазний, Половки, Браїлки капітально відремонтували всі дворові проїзди. "

Загалом на сферу житлово-комунального господарства у цьому бюджеті передбачили 180 млн грн.
Депутати сперечалися чому одні звернення полтавців викрнуються а інші ігноруються.
Юліан Матвійчук, депутат міської ради
" По зверненням депутатів від фракції «Свобода», у нас роботи не ведуться через те, що ми не голосували за бюджет. По зверненням депутата, наприклад, від «Солідарності» Андрія Матковського ведуться - на 99% виконані роботи. На бюджетній комісії він про це сказав, але він також не голосував за бюджет 2017 року, бо його тоді на сесії не було. "

Андрій Матковський, депутат міської ради
" Всі знають, що я підтримував бюджет, і брав участь у формуванні цього бюджету, а по поважній причині, бо мав температуру не 38,5 не прийшов особисто проголосувати, але проголосувала наша фракція і ми підтримали цей бюджет. "

Як нововведення -2 млн 100 тисяч гривень виділили на цій сесії, щоб депутати, кожен окремо, самостійно могли сприяти вирішенню проблем тих громадян, які вважатимуть за потрібне.

Оксана Деркач, секретар міської ради
"Можливо, не такі вже великі суми по 50 тисяч на кожного депутата і всі вони в рівних умовах теж матимуть право, за зверненнями громадян до них, надавати матеріальну допомогу відповідно до тих процедур, які прописані в положенні і затверджені виконкомом. "
Зрушила з місця і багаторічна епопея з Кадетським корпусом. На сесії депутати розглянули питання щодо затвердження змелевпрорядної документації під ним.

Зрушила з місця і багаторічна епопея з Кадетським корпусом. На сесії депутати розглянули питання щодо затвердження змелевпрорядної документації під ним.

Юрій Трегубов, начальник управління земельних ресурсів та земельного кадастру Полтавського МВК
"Статус пам'ятки архітектури будівлі безпосередньо цього Кадетського корпусу ніхто не змінює. Він як був, так і залишається. Статус землі, про який ми говоримо, відповідно до генерального плану і відповідно до майбутнього зонінг-плану - це землі житлової і громадської забудови, так як і всієї землі, яка знаходиться в центрі міста і на якій розташовані навіть пам'ятки архітектури національного значення. "

Мова не йде про будівництво на місці Кадетського корпусу багатоповерхівки, говорять в управлінні земельних ресурсів. Натомість це рішення - перший крок процесу консервації будівлі архітектурної пам'ятки.

Олександр Мамай, міський голова
"Прийнято рішення про затвердження розподілу земельної ділянки.
 Заключаємо договір, передаємо його на управління
 заклали кошти і вже розпочинаємо проектні роботи."

На сесії затвердили і цілу низку важливих програм для міста та його мешканців. Зокрема, 4-річну програму по розвитку культури в Полтаві, програму по оздоровленню і відпочинку дітей, «Турбота» на 2018 рік, програму охорони довкілля в місті, а також програму розвитку міського електротранспорту.

Андрій Матковський, депутат міської ради
" До 2020 року , згідно цієї програми стоять у нас завдання зробити тролейбусний маршрут на Огнівку і крім цього ми ставимо дуже велике завдання - за ці 2 роки виділяти кошти і купити 20 нових тролейбусів, а краще замінити всі старі тролейбуси. Це буде дуже і дуже добре.
Наша команда дуже задоволена....99% наших пропозицій ввійшли до змін до бюджету. "

Загалом же бюджет міста на поточний рік складає близько 3,5 мільярлів гривень. На цій сесії депутати розподілили 354 мільйони гривень вільного залишку з державної субвенції за 2017 рік.